Cante Nejloni Qe Paloset Praktike Romix

Cante Nejloni Qe Paloset Praktike Romix
Cante Nejloni Qe Paloset Praktike Romix
Cante Nejloni Qe Paloset Praktike Romix
Cante Nejloni Qe Paloset Praktike Romix
Cante Nejloni Qe Paloset Praktike Romix
Cante Nejloni Qe Paloset Praktike Romix
Cante Nejloni Qe Paloset Praktike Romix
Cante Nejloni Qe Paloset Praktike Romix
Cante Nejloni Qe Paloset Praktike Romix
Cante Nejloni Qe Paloset Praktike Romix

Cante Nejloni Qe Paloset Praktike Romix

color
Cmimi real Lek 1,500
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : CANTE QE PALOSET

MARKA : ROMIX

MODELI : RH-27

NGJYRA : BLU 

PERMASA E PALOSUR : 23 x 14 x 5.2 cm

PERMASA E HAPUR : 42 x 30.5 x 16 cm

MATERIALI : NEJLON DHE POLIESTER I CILESISE SE LARTE

VECORI : E PA PERSHKUESHME NGA SHPERKATJE TE UJIT

MATERIAL CILESOR SHUME I LEHTE REZISTENT NDAJ GERVISHTJEVE DHE PERDORIMIT TE PERDITSHEM

PALOSET DHE ZE PAK VEND PER TA MBAJTUR ME VETE KUDO

KAPACITET I LARTE MBAJTES

RRIPA TE FORTE DHE SHUME PRAKTIK PER MBAJTJE TE REHATSHME EDHE TE SENDEVE ME PESHE

ZINXHIRE QE HAPEN DHE MBYLLEN LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesor Romix
Oferte
Cante Brezi Multifunksionale WiWU Alpha Crossbody
wiwu
Oferte Lek 3,500 Cmimi real Lek 4,700 Ulje 26%
Oferte
Mbajtese Telefoni Me Rripa Nejloni Romix
romix
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 36%
Oferte
Cante Mbajtese Brezi Nejloni Romix
romix
Oferte Lek 1,800 Cmimi real Lek 2,400 Ulje 25%
Oferte
Cante Me Prekje Per Mbajtjen E Telefonit Romix
romix
Oferte Lek 2,000 Cmimi real Lek 2,800 Ulje 29%
Shishe Plastike Qe Paloset 0.7l Romix
romix
Lek 800