Cante Mbajtese Vrapimi Shume Praktike Si Brez Romix

Cante Mbajtese Vrapimi Shume Praktike Si Brez Romix
Cante Mbajtese Vrapimi Shume Praktike Si Brez Romix
Cante Mbajtese Vrapimi Shume Praktike Si Brez Romix
Cante Mbajtese Vrapimi Shume Praktike Si Brez Romix
Cante Mbajtese Vrapimi Shume Praktike Si Brez Romix
Cante Mbajtese Vrapimi Shume Praktike Si Brez Romix
Cante Mbajtese Vrapimi Shume Praktike Si Brez Romix
Cante Mbajtese Vrapimi Shume Praktike Si Brez Romix
Cante Mbajtese Vrapimi Shume Praktike Si Brez Romix
Cante Mbajtese Vrapimi Shume Praktike Si Brez Romix

Cante Mbajtese Vrapimi Shume Praktike Si Brez Romix

color
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 1,000 Ulje 33%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERHSRKIMI I PRODUKTIT

ERMI : CANTE MBAJTESE VRAPIMI SI BREZ

MARKA : ROMIX

MODELI : RH-23

NGJYRA : E ZEZE / ROZE / JESHILE / BLU

SHENIM : SHISHJA NUK PERFSHIHET

VECORI : IDEALE QE TE MBANI AFER SENDET ME TE DOMOSDOSHME NDERKOHE QE KRYENI AKTIVITET,

RRIP ME GJATESI TE RREGULLUESHME DHE DIZENJIM KUNDER RRESHQITJES PER MADHESI BELI TE NDRYSHME E QENDRUESHMERI NE PERDORIM

MATERIAL SHUME CILESOR KUNDER DJERSITJES DHE TEPER I REHATSHEM GJATE MBAJTJES

MUND TE MBAJE TELEFONA DERI NE 6 INÇ

VEND I POSACEM PER MBAJTEJN E SHISHES SE UJIT DHE PER NXJERRJEN E KUFJEVE

SHIRIT REFLEKTIV QE T'JU BEJE TE DALLUESHEM GJATE NATES PER ME SHUME SIGURI

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Çanta
Oferte
Laps Inteligjent Xo Universal Ose Vetem Per Ipad
xo
Oferte Lek 5,500 Cmimi real Lek 6,800 Ulje 19%