Cante Laptopi Kunder Ujit Wk Wt-b01

Cante Laptopi Kunder Ujit Wk Wt-b01
Cante Laptopi Kunder Ujit Wk Wt-b01
Cante Laptopi Kunder Ujit Wk Wt-b01
Cante Laptopi Kunder Ujit Wk Wt-b01

Cante Laptopi Kunder Ujit Wk Wt-b01

Color
Cmimi real Lek 4,200 Oferte Lek 3,500 Ulje 17%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : CANTE LAPTOPI KUNDER UJIT

MARKA : WK

MODELI : WT-B01

PERMASA : 41 x 5.5 x 28cm

NGJYRA : E ZEZE / JESHILE / PORTOKALLI

MATERIALI : VESHJA PREJ NEJLONI I CILESISE PREMIUM + ZINXHIR METALIK

VECORI : MATERIALI I CILESISE SE LARTE, I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

QEPJE PRECIZE ME DENDESI TE MADHE,

E PA PERSHKUESHME NGA UJI,

VESHJA E BREDSHME E BUTE QE NUK GERVISHT LAPTOPIN,

DIZENJIM I THJESHTE DHE I HOLLE,

ZINXHIRE CILESORE, LEVIZEN LEHTE DHE JANE REZISTENTE NDAJ NDRYSHKJES

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Çanta
Oferte
Laps Inteligjent Xo Universal Ose Vetem Per Ipad
xo
Oferte Lek 5,500 Cmimi real Lek 6,800 Ulje 19%