Cante Laptopi Kunder Ujit 13 Inç Dhe 15 Inç Baseus

Cante Laptopi Kunder Ujit 13 Inç Dhe 15 Inç Baseus
Cante Laptopi Kunder Ujit 13 Inç Dhe 15 Inç Baseus
Cante Laptopi Kunder Ujit 13 Inç Dhe 15 Inç Baseus
Cante Laptopi Kunder Ujit 13 Inç Dhe 15 Inç Baseus
Cante Laptopi Kunder Ujit 13 Inç Dhe 15 Inç Baseus
Cante Laptopi Kunder Ujit 13 Inç Dhe 15 Inç Baseus
Cante Laptopi Kunder Ujit 13 Inç Dhe 15 Inç Baseus
Cante Laptopi Kunder Ujit 13 Inç Dhe 15 Inç Baseus
Cante Laptopi Kunder Ujit 13 Inç Dhe 15 Inç Baseus

Cante Laptopi Kunder Ujit 13 Inç Dhe 15 Inç Baseus

COLOR
Cmimi real Lek 2,500
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : CANTE LAPTOPI KUNDER UJIT

MARKA : BASEUS

PERMASA 1 : 15 INÇ / 36.7 x 26.4 cm

PERMASA 2 : 13 INÇ / 35.2 x 25.2 cm

NGJYRA : GRI /ROZE

MATERIALI : VESHJA PREJ NEJLONI I CILESISE PREMIUM + ZINXHIR METALIK

VECORI : MATERIALI I CILESISE SE LARTE, I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

QEPJE PRECIZE ME DENDESI TE MADHE

E PA PERSHKUESHME NGA UJI

VESHJA E BREDSHME E BUTE QE NUK GERVISHT LAPTOPIN

DIZENJIM I THJESHTE DHE I HOLLE

ZINXHIRE CILESORE, LEVIZEN LEHTE DHE JANE REZISTENTE NDAJ NDRYSHKJES

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%