Cante Kunder Ujit Remax Double 605

Cante Kunder Ujit Remax Double 605
Cante Kunder Ujit Remax Double 605
Cante Kunder Ujit Remax Double 605
Cante Kunder Ujit Remax Double 605
Cante Kunder Ujit Remax Double 605
Cante Kunder Ujit Remax Double 605
Cante Kunder Ujit Remax Double 605
Cante Kunder Ujit Remax Double 605
Cante Kunder Ujit Remax Double 605
Cante Kunder Ujit Remax Double 605

Cante Kunder Ujit Remax Double 605

Color
Cmimi real Lek 4,800
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : CANTE LAPTOPI KUNDER UJIT

MARKA : REMAX

MODELI : DOUBLE 605

PERMASA : 40 x 28 x 13 cm

NGJYRA : E ZEZE / BLU

MATERIALI : VESHJA PREJ NEJLONI I CILESISE PREMIUM + ZINXHIR METALIK

VECORI : MATERIALI I CILESISE SE LARTE, I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

QEPJE PRECIZE ME DENDESI TE MADHE

E PA PERSHKUESHME NGA UJI DHE REZISTENTE NDAJ RRUDHOSJES

RRIPA TE FSHEHUR, MUNDESI MBAJTJEJE NE DORE APO NE SHPINE

KA SHUME XHEPA PER TE ORGANIZUAR ME MIRE GJERAT QE MBANI ME VETE

RRIPA ME GJATESI TE RREGULLUESHME

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Çanta