Cante Kunder Ujit Remax Double 521

Cante Kunder Ujit Remax Double 521
Cante Kunder Ujit Remax Double 521
Cante Kunder Ujit Remax Double 521
Cante Kunder Ujit Remax Double 521
Cante Kunder Ujit Remax Double 521
Cante Kunder Ujit Remax Double 521
Cante Kunder Ujit Remax Double 521
Cante Kunder Ujit Remax Double 521
Cante Kunder Ujit Remax Double 521

Cante Kunder Ujit Remax Double 521

Color
Cmimi real Lek 4,000
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : CANTE KUNDER UJIT

MARKA : REMAX

MODELI : DOUBLE 521

PERMASA : 38 x 28 x 10 cm

NGJYRA : E ZEZE / BEZHE / E KUQE / BLU

MATERIALI : VESHJA PREJ NEJLONI I CILESISE PREMIUM + ZINXHIR METALIK

VECORI : MATERIALI I CILESISE SE LARTE, I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

QEPJE PRECIZE ME DENDESI TE MADHE

E PA PERSHKUESHME NGA UJI

MUNDESI MBAJTJEJE NE DORE APO NE SHPINE

PERMASE KOMPAKTE DHE DIZENJIM UNIK ME LEKURE TE VERTETE DHE LOGO ORIGJINALE

RRIPA ME GJATESI TE RREGULLUESHME

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Çanta
Oferte
Laps Inteligjent Xo Universal Ose Vetem Per Ipad
xo
Oferte Lek 5,500 Cmimi real Lek 6,800 Ulje 19%