Mbajtese Telefoni Me Rripa Nejloni Romix

Mbajtese Telefoni Me Rripa Nejloni Romix
Mbajtese Telefoni Me Rripa Nejloni Romix
Mbajtese Telefoni Me Rripa Nejloni Romix
Mbajtese Telefoni Me Rripa Nejloni Romix
Mbajtese Telefoni Me Rripa Nejloni Romix
Mbajtese Telefoni Me Rripa Nejloni Romix
Mbajtese Telefoni Me Rripa Nejloni Romix
Mbajtese Telefoni Me Rripa Nejloni Romix
Mbajtese Telefoni Me Rripa Nejloni Romix
Mbajtese Telefoni Me Rripa Nejloni Romix

Mbajtese Telefoni Me Rripa Nejloni Romix

color
Cmimi real Lek 2,200 Oferte Lek 1,400 Ulje 36%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje


PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI

MARKA : ROMIX

MODELI : RH-22

MATERIALI : NEJLON SHUME CILESOR

NGJYRA : E KUQE / JESHILE

VENDI I MBAJTJES : SI VARESE NE QAFE DHE NE KRAH

I PERSHTATSHEM PER : PASIJET DERI NE 7 INÇ

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR,

RRIP ME GJATESI TE RREGULLUESHME NE PERSHTATJE ME MADHESINE E KRAHUT DHE TE PAISJES

MBAN NE MENYRE TE SIGURTE EDHE TRE TELEFONA NJEHERESH

DIZENJIM SHUME PRAKTIK PER AKTIVITET TE PERDITSHEM

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesor Romix
Oferte
Cante Brezi Multifunksionale Metro Mate Wiwu
wiwu
Oferte Lek 2,000 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 9%
Oferte
Mbajtese Telefoni Me Rripa Nejloni Romix
romix
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 36%
Oferte
Cante Mbajtese Brezi Nejloni Romix
romix
Oferte Lek 1,800 Cmimi real Lek 2,400 Ulje 25%
Oferte
Cante Me Prekje Per Mbajtjen E Telefonit Romix
romix
Oferte Lek 2,000 Cmimi real Lek 2,800 Ulje 29%
Shishe Plastike Qe Paloset 0.7l Romix
romix
Lek 800
Oferte
Jastek Ajri Qe Paloset Me Fryrese Dore Romix
romix
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Xham Mbrojtes 6d Erturo Per Telefonat Iphone
erturo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 50%
Oferte
Xham Mbrojtes 3d Baseus Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
unipro
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 27%