Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Cante Brezi Multifunksionale Metro Mate Wiwu

Cante Brezi Multifunksionale Metro Mate Wiwu X
+
-
=

?
Porosit Tani

Cante Brezi Multifunksionale Metro Mate Wiwu

Cante Brezi Multifunksionale Metro Mate Wiwu
Cante Brezi Multifunksionale Metro Mate Wiwu
Cante Brezi Multifunksionale Metro Mate Wiwu
Cante Brezi Multifunksionale Metro Mate Wiwu
Cante Brezi Multifunksionale Metro Mate Wiwu
Cante Brezi Multifunksionale Metro Mate Wiwu
Cante Brezi Multifunksionale Metro Mate Wiwu
Cante Brezi Multifunksionale Metro Mate Wiwu
Cante Brezi Multifunksionale Metro Mate Wiwu
Cante Brezi Multifunksionale Metro Mate Wiwu
Cante Brezi Multifunksionale Metro Mate Wiwu
Cante Brezi Multifunksionale Metro Mate Wiwu

Cante Brezi Multifunksionale Metro Mate Wiwu

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : CANTE BREZI LEKURE MULTIFUNKSIONALE

MARKA : WIWU

MATERIALI : NEJLON I CILESISE SE LARTE

NGJYRA: E ZEZE

VECORI : MATERIAL TEPER CILESOR, I LEHTE, KUNDER LAGESHTIRES DHE REZISTENT NDAJ PERDORIMIT TE PERDITSHEM

DIZENJIM I THJESHT, ELEGANT DHE PRAKTIK PER TE LIRUAR DUART GJATE AKTIVITETEVE TE NDRYSHME

SHIRIT REFLEKTIV NE PJESEN E PERPARME PER TE RRITUR SIGURINE NE PERDORIMIN GJATE NATES

VEND PER SENDE TE VOGLA SI CELESA, LEKE, KARTE ID DHE KREDITI E SENDE TE TJERA TE DOMOSDOSHME

GJATESI  RRIPI E RREGULLUESHME ME DIZENJIM KUNDER RRESHQITJES PER QENDRUESHMERI GJATE PERDORIMIT

Cmimi real Lek 2,900 Oferte Lek 2,000 Ulje 31%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesor Romix