Box Bluetooth Remax Rb-x2 Mini Kunder Ujit

Box Bluetooth Remax Rb-x2 Mini Kunder Ujit
Box Bluetooth Remax Rb-x2 Mini Kunder Ujit
Box Bluetooth Remax Rb-x2 Mini Kunder Ujit
Box Bluetooth Remax Rb-x2 Mini Kunder Ujit
Box Bluetooth Remax Rb-x2 Mini Kunder Ujit
Box Bluetooth Remax Rb-x2 Mini Kunder Ujit

Box Bluetooth Remax Rb-x2 Mini Kunder Ujit

COLOR
Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 2,300 Ulje 8%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOX BLUETOOTH REMAX RB-X2 MINI

MARKA : REMAX

MODELI : RB-X2 MINI

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 3.0

PERMASA : 60 x 75 x 28 mm

VECORI : PRODUKT PER AKTVITETE NE NATYRE,

ZE HIGH-DEFINITON DHE BUTON PER PERGJIGJE NDAJ TELEFONATES,

KUNDER LAGESHTIRES

TJETER : SHIJONI DIZENJIMIN KOMPAKT DHE TE MODES,

KUNDER GODITJEVE DHE PLUHURIT DHE ZE QE BEN DIFERENCEN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-609 Me Drita Led
t&g
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Boks Me Bluetooth T&g Tg-174 Me Alarm
t&g
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 20%
Oferte
Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Remax Me Kater Porta
remax
Oferte Lek 3,500 Cmimi real Lek 4,600 Ulje 24%