Box Bluetooth 2 Ne 1 Remax Rb-m22

Box Bluetooth 2 Ne 1 Remax Rb-m22
Box Bluetooth 2 Ne 1 Remax Rb-m22
Box Bluetooth 2 Ne 1 Remax Rb-m22
Box Bluetooth 2 Ne 1 Remax Rb-m22
Box Bluetooth 2 Ne 1 Remax Rb-m22
Box Bluetooth 2 Ne 1 Remax Rb-m22
Box Bluetooth 2 Ne 1 Remax Rb-m22
Box Bluetooth 2 Ne 1 Remax Rb-m22

Box Bluetooth 2 Ne 1 Remax Rb-m22

Cmimi real Lek 4,000 Oferte Lek 3,500 Ulje 13%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOX BLUETOOTH

MARKA : REMAX

MODELI : RB-M22

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

PERMASA : 198 x 72 x 69 mm 

MATERIALI : ABS E FORTE DHE CILESORE KUNDER GERVISHTJES

VECORI : 2 BOKSE NE 1 ,

PERDOREN VEC E VEC OSE TE DY BASHKE,

MATERIALI TRANSPARENT PER TE SHFAQUR BRENDESINE E PRODUKTIT

TJETER : MBAJTESE SILIKONI E BEN ME TE LEHTE MBAJTJEN DHE MIREMBAJTJEN E PRODUKTIT,

PERDORET DHE ME FISHE AUX

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-609 Me Drita Led
t&g
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Boks Me Bluetooth T&g Tg-174 Me Alarm
t&g
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 20%
Oferte
Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Remax Me Kater Porta
remax
Oferte Lek 3,500 Cmimi real Lek 4,600 Ulje 24%