Boks Super I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-536

Boks Super I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-536
Boks Super I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-536
Boks Super I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-536
Boks Super I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-536
Boks Super I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-536
Boks Super I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-536
Boks Super I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-536
Boks Super I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-536
Boks Super I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-536
Boks Super I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-536

Boks Super I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-536

COLOR
Cmimi real Lek 1,700 Oferte Lek 1,400 Ulje 18%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : T&G

MODELI : TG-536

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

DIAMETRI I BOKSIT : 52mm

FUQIA E BOKSIT : 5W

FREKUENCA E PERGJIGJES : 120Hz - 20KHz

NDJESHMERIA : ≧95db±5db

KAPACITETI I BATERISE : 500mAH

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1-2 ORE / NE PERDORIM RRETH 3-4 ORE

PERMASA : 90 x 48 x 90mm

LIDHJE : ME BLUETOOTH / AUX 3.5mm / KARTE MICRO / USB /

NGJYRA :  E ZEZE / BLU / E KUQE / E BARDHE / VJOLLCE

VECORI :  DIZENJIM I VOGEL DHE PRAKTIK E SHUMENGJYRESH

SUPORTON SHUMICEN E PAJISJEVE ME BLUETOOTH,

TINGULL I QARTE NGA BOKSI I FUQISHEM,

SUPORTON KARTE MICRO, USB DHE FISHE AUX,

PAMJE ARTISTIKE SHUME DEKORATIVE PER CDO DHOME TE SHTEPISE TUAJ,

ME PERMASA TE VOGLA DUKE E BERE KETE BOKS ZGJIDHJEN IDEALE DHE PER UDHETIM,

BUTONA KONTROLLI PRAKTIK PER, MUZIKEN DHE VOLUMIN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 5,500 Cmimi real Lek 6,800 Ulje 19%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Moxom
moxom
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 29%