Super Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Dhe Panel Digjital Alarm Remax

Super Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Dhe Panel Digjital Alarm Remax
Super Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Dhe Panel Digjital Alarm Remax
Super Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Dhe Panel Digjital Alarm Remax
Super Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Dhe Panel Digjital Alarm Remax
Super Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Dhe Panel Digjital Alarm Remax
Super Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Dhe Panel Digjital Alarm Remax
Super Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Dhe Panel Digjital Alarm Remax
Super Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Dhe Panel Digjital Alarm Remax
Super Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Dhe Panel Digjital Alarm Remax
Super Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Dhe Panel Digjital Alarm Remax
Super Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Dhe Panel Digjital Alarm Remax
Super Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Dhe Panel Digjital Alarm Remax
Super Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Dhe Panel Digjital Alarm Remax
Super Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Dhe Panel Digjital Alarm Remax

Super Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Dhe Panel Digjital Alarm Remax

Color
Cmimi real Lek 3,300 Oferte Lek 3,000 Ulje 9%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOX BLUETOOTH

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + ALIAZH ALUMINI

NGJYRA : E BARDHE

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FREKUENCA : 100Hz-20KHz

KAPACITETI I BATERISE : 1500mAH

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2.5 ORE / NE PERDORIM RRETH 96ORE  / STANDBY 48 ORE

VECORI : KOMBINIM I VECANTE I ELEMENTEVE NE NJE DIZENJIM TE VETEM,

MUND TE VENDOSNI ALARME NJEKOHESISHT QE TE MENAXHONI ME MIRE KOHEN TUAJ

PERDORIM I THJESHTE DHE TRANSMETIM SINKRON I STABILIZUAR,

TINGULL RRETHUES 360° SUPERIOR KRISTAL TE QARTE DHE BASS TE THELLE,

BATERI ME KAPACITET TE LARTE DHE PERFORMANCE ULTRA,

PAMJE LUKSOZE PLOT SHKELQIM ME DIZENJIM UNIK ME PJERRESI 75° QE TE SHIKOHET ME LEHTE

MIKROFON HD TE INTEGRUAR PER TELEFONATA TE QARTA ME VOLUM TE LARTE,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ME BLUETOOTH,

BUTONA KONTROLLI INTUITIV PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN,

MATERIALI SUPER CILESOR QE DALLON QE NE PREKJEN E PARE,

KONTAKTE PREJ SILIKONI TE BUTE QE NUK RRESHQET DHE NUK E DEMTON SIPERFAQEN KU VENDOSET

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 5,500 Cmimi real Lek 6,800 Ulje 19%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Moxom
moxom
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 29%