Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Remax Me Kater Porta

Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Remax Me Kater Porta
Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Remax Me Kater Porta
Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Remax Me Kater Porta
Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Remax Me Kater Porta
Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Remax Me Kater Porta
Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Remax Me Kater Porta
Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Remax Me Kater Porta

Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Remax Me Kater Porta

Cmimi real Lek 4,600 Oferte Lek 3,500 Ulje 24%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : REMAX

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FUQIA E BOKSIT : 9.5W

PERMASAT297x127x141mm

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20Hz - 20000Hz

NDJESHMERIA : 98±3db

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM RRETH 5 ORE / STANDBY RRETH 40 ORE

LIDHJE : ME BLUETOOTH / KARTE MicroSD DHE AUX

PORTA: USB / AUX / TF CARD/ MICRO 

NGJYRA :  E ZEZE 

VECORI :  PERMASA TE VOGLA, POR BOKS SHUME I FUQISHEM

SUPORTON SHUMICEN E PAJISJEVE ME BLUETOOTH,

TINGULL I QARTE NGA BOKSI I FUQISHEM,

SUPORTON BLUETOOTH 5.0, VEND PER KARTE TF MicroSD DHE FISHE AUXI,

PAMJE E THJESHTE PER CDO AMBIENT,

ME PERMASA TE VOGLA DUKE E BERE KETE BOKS ZGJIDHJEN IDEALE DHE PER UDHETIM,

BUTONA KONTROLLI PRAKTIK PER, MUZIKEN DHE VOLUMIN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-609 Me Drita Led
t&g
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Boks Me Bluetooth T&g Tg-174 Me Alarm
t&g
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 20%
Oferte
Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Remax Me Kater Porta
remax
Oferte Lek 3,500 Cmimi real Lek 4,600 Ulje 24%