Boks Metalik Me Buetooth Wk

Boks Metalik Me Buetooth Wk
Boks Metalik Me Buetooth Wk
Boks Metalik Me Buetooth Wk
Boks Metalik Me Buetooth Wk
Boks Metalik Me Buetooth Wk
Boks Metalik Me Buetooth Wk

Boks Metalik Me Buetooth Wk

Cmimi real Lek 2,300 Oferte Lek 1,500 Ulje 35%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : WK

MODELI : SP280

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 2.1

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FREKUENCA E PERGJIGJES : 90Hz - 20KHz

NDJESHMERIA : 80dB +/- 2dB

FUQIA E BOKSIT : 2.5W

KAPACITETI I BATERISE : 300mAh

PERMASA : 52.3 x 52.3 x 27.3 mm

VECORI : BATERI ULTRA TE FORTE,

SIPERFAQE KUNDER RRESHQITJES NE FUND TE BOKSIT,

BUTONA KONTROLLI PER MUZIKEN DHE TELEFONATEN,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE PREJ ALIAZHI TE ALUMINIT,

I QENDRUESHEM DHE I DURUESHEM,

QENDRON SI I RI PER NJE KOHE TE GJATE,

PERMASE E VOGEL KOMPAKTE DHE SHUME I LEHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-609 Me Drita Led
t&g
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Boks Me Bluetooth T&g Tg-174 Me Alarm
t&g
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 20%
Oferte
Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Remax Me Kater Porta
remax
Oferte Lek 3,500 Cmimi real Lek 4,600 Ulje 24%