Boks Me Bluetooth V5.0 Me Trup Druri Dhe Super Bass

Boks Me Bluetooth V5.0 Me Trup Druri Dhe Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Trup Druri Dhe Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Trup Druri Dhe Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Trup Druri Dhe Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Trup Druri Dhe Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Trup Druri Dhe Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Trup Druri Dhe Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Trup Druri Dhe Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Trup Druri Dhe Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Trup Druri Dhe Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Trup Druri Dhe Super Bass

Boks Me Bluetooth V5.0 Me Trup Druri Dhe Super Bass

COLOR
Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 2,500 Ulje 44%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : NBY

MODELI : 8820

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

DIAMETRI I BOKSIT : 45mm

FUQIA E BOKSIT : 2 x 10W

FREKUENCA : 90 - 20000Hz

KAPACITETI I BATERISE : 1200mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1 - 2 ORE / NE PERDORIM 3 - 4 ORE / NE STANDBY 12 ORE

PERMASA : 250 x 92 x 104mm

NGJYRA : E ZEZE / E ARGJENDTE / GOLD

VECORI : DIZENJIM I THJESHTE ME TRUP DRURI PLOT STIL DHE SHUME KOMPAKT,

TINGULL HI-FI ME EFEKT RRETHUES,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJE ME BLUETOOTH,

MUND TE LIDHET ME USB, FISHE AUX 3.5mm DHE ME KARTE MICRO SD

DIZENJIM INTELIGJENT DHE AUTOMATIK QE JU NJOFTON PER TELEFONUESIN,

BUTONA KONTROLLI SHUME PRAKTIK PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN, FUNKSION NFC,

KAPACITET I LARTE I BATERISE PREJ 1200mAh

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 5,500 Cmimi real Lek 6,800 Ulje 19%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Moxom
moxom
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 29%