Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass

Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass

Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass

Color
Cmimi real Lek 3,800 Oferte Lek 2,800 Ulje 26%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : NBY

MODELI : 6690

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FUQIA E BOKSIT : 5W

FREKUENCA : 90 - 20000Hz

KAPACITETI I BATERISE : 1200mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM 3-6 ORE / NE STANDBY 12 ORE

PERMASA : 21.2 x 7.1 x 7.2 cm

NGJYRA : E ZEZE / GRI / SILVER

VECORI : DIZENJIM I THJESHTE PLOT STIL DHE SHUME KOMPAKT,

TINGULL HI-FI ME EFEKT RRETHUES,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJE ME BLUETOOTH,

MUND TE LIDHET ME FISHE AUX 3.5mm DHE ME KARTE MICRO SD

DIZENJIM INTELIGJENT DHE AUTOMATIK QE JU NJOFTON PER TELEFONUESIN,

BUTONA KONTROLLI SHUME PRAKTIK PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN, FUNKSION NFC,

KAPACITET I LARTE I BATERISE PREJ 1200mAh

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-609 Me Drita Led
t&g
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Boks Me Bluetooth T&g Tg-174 Me Alarm
t&g
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 20%
Oferte
Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Remax Me Kater Porta
remax
Oferte Lek 3,500 Cmimi real Lek 4,600 Ulje 24%