Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass

Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass

Boks Me Bluetooth V5.0 Me Super Bass

Color
Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 2,900 Ulje 36%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : NBY

MODELI : 3070

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FUQIA E BOKSIT : 2 x 10W

FREKUENCA : 90 - 20000Hz

KAPACITETI I BATERISE : 1800mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM 3-8 ORE / NE STANDBY 12 ORE

PERMASA : 27.2 x 10.8 x 12.6 cm

NGJYRA : E ZEZE / GRI / ROZE

VECORI : DIZENJIM I THJESHTE PLOT STIL DHE SHUME KOMPAKT,

TINGULL HI-FI ME EFEKT RRETHUES,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJE ME BLUETOOTH,

MUND TE LIDHET ME FISHE AUX 3.5mm DHE ME KARTE MICRO SD

DIZENJIM INTELIGJENT DHE AUTOMATIK QE JU NJOFTON PER TELEFONUESIN,

BUTONA KONTROLLI SHUME PRAKTIK PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN, FUNKSION NFC,

KAPACITET I LARTE I BATERISE PREJ 1800mAh

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Super Boks Me Bluetooth Xo Me Drita Led Dhe Super Bass
xo
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,700 Ulje 27%
Oferte
Super Boks Me Bluetooth XO Me Drita LED
xo
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 42%
Oferte
Super Boks Me Bluetooth XO Me Drita LED Dhe Super Bass
xo
Oferte Lek 2,900 Cmimi real Lek 4,200 Ulje 31%
Oferte
Boks Me Bluetooth XO Me Mikrofon Per Karaoke
xo
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 40%
Oferte
Boks I Fuqishem Me Bluetooth Baseus
baseus
Oferte Lek 5,200 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 20%
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax Speaker
remax
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 13%