Boks Me Bluetooth V5.0 , Ekstra Bass Dhe Drita Sipas Muzikes Baseus

Boks Me Bluetooth V5.0 , Ekstra Bass Dhe Drita Sipas Muzikes Baseus
Boks Me Bluetooth V5.0 , Ekstra Bass Dhe Drita Sipas Muzikes Baseus
Boks Me Bluetooth V5.0 , Ekstra Bass Dhe Drita Sipas Muzikes Baseus
Boks Me Bluetooth V5.0 , Ekstra Bass Dhe Drita Sipas Muzikes Baseus
Boks Me Bluetooth V5.0 , Ekstra Bass Dhe Drita Sipas Muzikes Baseus
Boks Me Bluetooth V5.0 , Ekstra Bass Dhe Drita Sipas Muzikes Baseus
Boks Me Bluetooth V5.0 , Ekstra Bass Dhe Drita Sipas Muzikes Baseus
Boks Me Bluetooth V5.0 , Ekstra Bass Dhe Drita Sipas Muzikes Baseus
Boks Me Bluetooth V5.0 , Ekstra Bass Dhe Drita Sipas Muzikes Baseus
Boks Me Bluetooth V5.0 , Ekstra Bass Dhe Drita Sipas Muzikes Baseus

Boks Me Bluetooth V5.0 , Ekstra Bass Dhe Drita Sipas Muzikes Baseus

Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 3,700 Ulje 18%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

**shikoni video ne fund te pershkrimit**

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOX BLUETOOTH

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + ALIAZH ALUMINI

NGJYRA : E ZEZE 

LIDHJE : BLUETOOTH,  FISHE AUX 3.5mm , KARTE MICRO TF

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FUQIA NE DALJE : 2 x 3W

FREKUENCA : 20 - 20000Hz

KAPACITETI I BATERISE : 1500mAH

KOHA : NE KARIKIM RRETH 4 ORE / NE PERDORIM RRETH 7 ORE  / STANDBY 200 ORE

VECORI :PERDORIM I THJESHTE DHE TRANSMETIM SINKRON I STABILIZUAR,

TINGULL RRETHUES 360° SUPERIOR KRISTAL TE QARTE DHE BASS TE THELLE,

DRITA ME NGJYRA RGB QE NDRICOJNE ME RITMIN E MUZIKES,

BATERI ME KAPACITET TE LARTE DHE PERFORMANCE ULTRA,

PAMJE MODERNE ME DIZENJIM UNIK PER TA VENDOSUR HORIZONTALISHT DHE VERTIKALISHT,

MIKROFON HD TE INTEGRUAR PER TELEFONATA TE QARTA ME VOLUM TE LARTE,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ME BLUETOOTH,

BUTONA KONTROLLI INTUITIV PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN,

MATERIALI SUPER CILESOR QE DALLON QE NE PREKJEN E PARE,

TAPET SILIKONI PER TA VENDOSUR VERTIKALISHT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus