Boks Me Bluetooth Me Alarm, Pasqyre + Drite Led, Ekstra Bass Baseus

Boks Me Bluetooth Me Alarm, Pasqyre + Drite Led, Ekstra Bass Baseus
Boks Me Bluetooth Me Alarm, Pasqyre + Drite Led, Ekstra Bass Baseus
Boks Me Bluetooth Me Alarm, Pasqyre + Drite Led, Ekstra Bass Baseus
Boks Me Bluetooth Me Alarm, Pasqyre + Drite Led, Ekstra Bass Baseus
Boks Me Bluetooth Me Alarm, Pasqyre + Drite Led, Ekstra Bass Baseus
Boks Me Bluetooth Me Alarm, Pasqyre + Drite Led, Ekstra Bass Baseus
Boks Me Bluetooth Me Alarm, Pasqyre + Drite Led, Ekstra Bass Baseus
Boks Me Bluetooth Me Alarm, Pasqyre + Drite Led, Ekstra Bass Baseus
Boks Me Bluetooth Me Alarm, Pasqyre + Drite Led, Ekstra Bass Baseus
Boks Me Bluetooth Me Alarm, Pasqyre + Drite Led, Ekstra Bass Baseus
Boks Me Bluetooth Me Alarm, Pasqyre + Drite Led, Ekstra Bass Baseus
Boks Me Bluetooth Me Alarm, Pasqyre + Drite Led, Ekstra Bass Baseus
Boks Me Bluetooth Me Alarm, Pasqyre + Drite Led, Ekstra Bass Baseus
Boks Me Bluetooth Me Alarm, Pasqyre + Drite Led, Ekstra Bass Baseus
Boks Me Bluetooth Me Alarm, Pasqyre + Drite Led, Ekstra Bass Baseus
Boks Me Bluetooth Me Alarm, Pasqyre + Drite Led, Ekstra Bass Baseus
Boks Me Bluetooth Me Alarm, Pasqyre + Drite Led, Ekstra Bass Baseus
Boks Me Bluetooth Me Alarm, Pasqyre + Drite Led, Ekstra Bass Baseus
Boks Me Bluetooth Me Alarm, Pasqyre + Drite Led, Ekstra Bass Baseus
Boks Me Bluetooth Me Alarm, Pasqyre + Drite Led, Ekstra Bass Baseus
Boks Me Bluetooth Me Alarm, Pasqyre + Drite Led, Ekstra Bass Baseus

Boks Me Bluetooth Me Alarm, Pasqyre + Drite Led, Ekstra Bass Baseus

COLOR
Cmimi real Lek 4,400 Oferte Lek 3,500 Ulje 20%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOX BLUETOOTH

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + ALIAZH ALUMINI

NGJYRA : E BARDHE

LIDHJE : BLUETOOTH,  FISHE AUX 3.5mm , KARTE MICRO TF

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FUQIA NE DALJE : 2 x 3W

FREKUENCA : 20 - 20000Hz

KAPACITETI I BATERISE : 1500mAH

NGJYRA : E BARDHE / E ZEZE

KOHA : NE KARIKIM RRETH 4 ORE / NE PERDORIM RRETH 9 ORE  / STANDBY 40 ORE

VECORI : KOMBINIM I VECANTE I KATER ELEMENTEVE NE NJE DIZENJIM TE VETEM,

DRITA LED KA DY NIVELE NDRICIMI, PER DITEN DHE PER NATEN, JU NDRICON FYTYREN KUR SHIHENI NE PASQYRE ME QELLIM QE MOS T'JU SHPETOJE ASNJE DETAJ

MUND TE VENDOSNI 2 ALARME NJEKOHESISHT QE TE MENAXHONI ME MIRE KOHEN TUAJ

PERDORIM I THJESHTE DHE TRANSMETIM SINKRON I STABILIZUAR,

TINGULL RRETHUES 360° SUPERIOR KRISTAL TE QARTE DHE BASS TE THELLE,

BATERI ME KAPACITET TE LARTE DHE PERFORMANCE ULTRA,

PAMJE LUKSOZE PLOT SHKELQIM ME DIZENJIM UNIK ME PJERRESI 75° QE TE SHIKOHET ME LEHTE

MIKROFON HD TE INTEGRUAR PER TELEFONATA TE QARTA ME VOLUM TE LARTE,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ME BLUETOOTH,

BUTONA KONTROLLI INTUITIV PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN,

MATERIALI SUPER CILESOR QE DALLON QE NE PREKJEN E PARE,

KONTAKTE PREJ SILIKONI TE BUTE QE NUK RRESHQET DHE NUK E DEMTON SIPERFAQEN KU VENDOSET

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus