Boks Me Bluetooth T&g Tg-505 Me Mbajtese Dhe Super Bass

Boks Me Bluetooth T&g Tg-505 Me Mbajtese Dhe Super Bass
Boks Me Bluetooth T&g Tg-505 Me Mbajtese Dhe Super Bass
Boks Me Bluetooth T&g Tg-505 Me Mbajtese Dhe Super Bass
Boks Me Bluetooth T&g Tg-505 Me Mbajtese Dhe Super Bass
Boks Me Bluetooth T&g Tg-505 Me Mbajtese Dhe Super Bass
Boks Me Bluetooth T&g Tg-505 Me Mbajtese Dhe Super Bass
Boks Me Bluetooth T&g Tg-505 Me Mbajtese Dhe Super Bass
Boks Me Bluetooth T&g Tg-505 Me Mbajtese Dhe Super Bass

Boks Me Bluetooth T&g Tg-505 Me Mbajtese Dhe Super Bass

COLOR
Cmimi real Lek 2,400 Oferte Lek 1,500 Ulje 38%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : T&G

MODELI : TG505

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

PERMASA : 97 x 95 x 46 mm

PESHA : 255g

DIAMETRI I BOKSIT : 52mm

FUQIA E BOKSIT : 2W

FREKUENCA E PERGJIGJES : 120Hz - 20KHz

NDJESHMERIA : 80dB

KAPACITETI I BATERISE : 400mAh

LIDHJE : USB / KARTE MEMORIE / AUX 3.5mm

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM RRETH 4 ORE / STANDBY 100 ORE

NGJYRA : E ZEZE / E KUQE / BLU / GRI / E ZEZE-KAMUFLAZH / E KUQE-BLU

VECORI : PERMASE E VOGEL KOMPAKTE,

MBAHET LEHTE FALE MBAJTESES PREJ SILIKONI,

PERDORET SHUME LEHTE,

OFRON TINGULL TE QARTE DHE BASS TE FUQISHEM,

BUTONA KONTROLLI PER MUZIKEN DHE TELEFONATEN ,

MIKROFON HD TE INTEGRUAR PER BISEDA TE QARTA,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ME BLUETOOTH,

MUNDESI LIDHJEJE ME USB / AUX 3.5mm / KARTE MEMORIE / RADIO,

ESHTE NJE SHOK I MIRE PER TA PASUR ME VETE KUDO,

MATERIALI CILESOR DALLOHET QE NE PREKJE,

MUND TE LIDHET ME DY PAISJE NJEKOHESISHT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Super Boks Me Bluetooth Xo Me Drita Led Dhe Super Bass
xo
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,700 Ulje 27%
Oferte
Super Boks Me Bluetooth XO Me Drita LED
xo
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 42%
Oferte
Super Boks Me Bluetooth XO Me Drita LED Dhe Super Bass
xo
Oferte Lek 2,900 Cmimi real Lek 4,200 Ulje 31%
Oferte
Boks Me Bluetooth XO Me Mikrofon Per Karaoke
xo
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 40%
Oferte
Boks I Fuqishem Me Bluetooth Baseus
baseus
Oferte Lek 5,200 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 20%
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax Speaker
remax
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 13%