Boks Me Bluetooth T&g Tg-516 Me Permasa Te Vogla

Boks Me Bluetooth T&g Tg-516 Me Permasa Te Vogla
Boks Me Bluetooth T&g Tg-516 Me Permasa Te Vogla
Boks Me Bluetooth T&g Tg-516 Me Permasa Te Vogla
Boks Me Bluetooth T&g Tg-516 Me Permasa Te Vogla
Boks Me Bluetooth T&g Tg-516 Me Permasa Te Vogla
Boks Me Bluetooth T&g Tg-516 Me Permasa Te Vogla
Boks Me Bluetooth T&g Tg-516 Me Permasa Te Vogla
Boks Me Bluetooth T&g Tg-516 Me Permasa Te Vogla
Boks Me Bluetooth T&g Tg-516 Me Permasa Te Vogla
Boks Me Bluetooth T&g Tg-516 Me Permasa Te Vogla
Boks Me Bluetooth T&g Tg-516 Me Permasa Te Vogla

Boks Me Bluetooth T&g Tg-516 Me Permasa Te Vogla

COLOR
Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,500 Ulje 40%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : T&G

MODELI : TG-516

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

DIAMETRI I BOKSIT : 45mm

FUQIA E BOKSIT : 5W x 2

FREKUENCA E PERGJIGJES : 120Hz - 20KHz

NDJESHMERIA : >85db±5db

KAPACITETI I BATERISE : 400mAH

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM RRETH 2 ORE / STANDBY RRETH 12 ORE

PERMASA : 145 x 46.5 x 66mm

LIDHJE : ME BLUETOOTH / AUX 3.5mm / KARTE MICRO / USB / FM RADIO

NGJYRA :  E ZEZE / BLU / E KUQE / JESHILE / KAMOFLAZH

VECORI :  BUTONA KONTROLLI PER STACIONE TE NDRYSHME DHE FUNKSIONE,

SUPORTON SHUMICEN E PAJISJEVE ME BLUETOOTH,

TINGULL I QARTE NGA BOKSI I FUQISHEM,

SUPORTON KARTE MICRO, USB DHE FISHE AUX,

PAMJE ARTISTIKE SHUME DEKORATIVE PER CDO DHOME TE SHTEPISE TUAJ,

ME PERMASA IDEALE DUKE E BERE KETE BOKS ZGJIDHJEN IDEALE DHE PER UDHETIM,

BUTONA KONTROLLI PRAKTIK PER, MUZIKEN DHE VOLUMIN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Super Boks Me Bluetooth Xo Me Drita Led Dhe Super Bass
xo
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,700 Ulje 27%
Oferte
Super Boks Me Bluetooth XO Me Drita LED
xo
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 42%
Oferte
Super Boks Me Bluetooth XO Me Drita LED Dhe Super Bass
xo
Oferte Lek 2,900 Cmimi real Lek 4,200 Ulje 31%
Oferte
Boks Me Bluetooth XO Me Mikrofon Per Karaoke
xo
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 40%
Oferte
Boks I Fuqishem Me Bluetooth Baseus
baseus
Oferte Lek 5,200 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 20%
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax Speaker
remax
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 13%