Boks Me Bluetooth T&g Tg-173 Me Mbajtese Dhe Super Bass

Boks Me Bluetooth T&g Tg-173 Me Mbajtese Dhe Super Bass
Boks Me Bluetooth T&g Tg-173 Me Mbajtese Dhe Super Bass
Boks Me Bluetooth T&g Tg-173 Me Mbajtese Dhe Super Bass
Boks Me Bluetooth T&g Tg-173 Me Mbajtese Dhe Super Bass
Boks Me Bluetooth T&g Tg-173 Me Mbajtese Dhe Super Bass
Boks Me Bluetooth T&g Tg-173 Me Mbajtese Dhe Super Bass
Boks Me Bluetooth T&g Tg-173 Me Mbajtese Dhe Super Bass
Boks Me Bluetooth T&g Tg-173 Me Mbajtese Dhe Super Bass
Boks Me Bluetooth T&g Tg-173 Me Mbajtese Dhe Super Bass
Boks Me Bluetooth T&g Tg-173 Me Mbajtese Dhe Super Bass

Boks Me Bluetooth T&g Tg-173 Me Mbajtese Dhe Super Bass

COLOR
Cmimi real Lek 2,400 Oferte Lek 1,500 Ulje 38%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : T&G

MODELI : TG-173

PERMASAT : 121 x 45.5 x 70.8mm

PESHA : 206g

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

DIAMETRI I BOKSIT : 52mm

FUQIA E BOKSIT : 5W

FREKUENCA E PERGJIGJES : 120Hz - 20KHz

NDJESHMERIA : ≥85db

KAPACITETI I BATERISE : 500mAh

LIDHJE : RADIO / USB / KARTE MEMORIE / AUX 3.5mm

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2-3 ORE / NE PERDORIM RRETH 4-5 ORE / STANDBY 100 ORE

NGJYRA : E ZEZE / E KUQE / BLU / GRI / E ZEZE-KAMUFLAZH / E KUQE-BLU

VECORI : PERMASE E VOGEL KOMPAKTE,

MBAHET LEHTE FALE MBAJTESES PREJ SILIKONI,

PERDORET SHUME LEHTE,

OFRON TINGULL TE QARTE DHE BASS TE FUQISHEM,

BUTONA KONTROLLI PER MUZIKEN DHE TELEFONATEN ,

MIKROFON HD TE INTEGRUAR PER BISEDA TE QARTA,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ME BLUETOOTH,

MUNDESI LIDHJEJE ME USB / AUX 3.5mm / KARTE MEMORIE / RADIO,

ESHTE NJE SHOK I MIRE PER TA PASUR ME VETE KUDO,

MATERIALI CILESOR DALLOHET QE NE PREKJE,

MUND TE LIDHET ME DY PAISJE NJEKOHESISHT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-609 Me Drita Led
t&g
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Boks Me Bluetooth T&g Tg-174 Me Alarm
t&g
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 20%
Oferte
Xham Mbrojtes 6d Erturo Per Telefonat Iphone
erturo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 50%
Oferte
Xham Mbrojtes 3d Baseus Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
unipro
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 27%