Boks Me Bluetooth T&g Tg-168 Me Drita Led

Boks Me Bluetooth T&g Tg-168 Me Drita Led
Boks Me Bluetooth T&g Tg-168 Me Drita Led
Boks Me Bluetooth T&g Tg-168 Me Drita Led
Boks Me Bluetooth T&g Tg-168 Me Drita Led
Boks Me Bluetooth T&g Tg-168 Me Drita Led
Boks Me Bluetooth T&g Tg-168 Me Drita Led
Boks Me Bluetooth T&g Tg-168 Me Drita Led
Boks Me Bluetooth T&g Tg-168 Me Drita Led
Boks Me Bluetooth T&g Tg-168 Me Drita Led
Boks Me Bluetooth T&g Tg-168 Me Drita Led
Boks Me Bluetooth T&g Tg-168 Me Drita Led
Boks Me Bluetooth T&g Tg-168 Me Drita Led
Boks Me Bluetooth T&g Tg-168 Me Drita Led
Boks Me Bluetooth T&g Tg-168 Me Drita Led
Boks Me Bluetooth T&g Tg-168 Me Drita Led
Boks Me Bluetooth T&g Tg-168 Me Drita Led
Boks Me Bluetooth T&g Tg-168 Me Drita Led

Boks Me Bluetooth T&g Tg-168 Me Drita Led

Color
Cmimi real Lek 2,600 Oferte Lek 1,600 Ulje 38%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : T&G

MODELI : TG-168

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 4.1

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

DIAMETRI I BOKSIT : 52mm

FUQIA E BOKSIT : 5W

FREKUENCA E PERGJIGJES : 120Hz - 20KHz

NDJESHMERIA : 90db±5db

KOHA : NE KARIKIM RRETH 3 - 4 ORE / NE PERDORIM RRETH 5 ORE / STANDBY RRETH 24 ORE

PERMASA : 86.7 x 86.7 x 127.2mm

LIDHJE : ME BLUETOOTH / AUX 3.5mm / KARTE MICRO / USB /

NGJYRA :  E ZEZE / BLU / BOJEQIELLI / E KUQE / GRI / KAMUFLASH USHTRIE 

VECORI :  DRITE LED SHUMENGJYRESHE 360° QE NDRICON SIPAS MUZIKES

SUPORTON SHUMICEN E PAJISJEVE ME BLUETOOTH,

TINGULL I QARTE NGA BOKSI I FUQISHEM,

SUPORTON KARTE MICRO DHE FISHE AUX,

PAMJE ARTISTIKE SHUME DEKORATIVE PER CDO DHOME TE SHTEPISE TUAJ,

ME PERMASA TE VOGLA DUKE E BERE KETE BOKS ZGJIDHJEN IDEALE DHE PER UDHETIM,

BUTONA KONTROLLI PRAKTIK PER, MUZIKEN DHE VOLUMIN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-609 Me Drita Led
t&g
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Boks Me Bluetooth T&g Tg-174 Me Alarm
t&g
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 20%
Oferte
Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Remax Me Kater Porta
remax
Oferte Lek 3,500 Cmimi real Lek 4,600 Ulje 24%