Boks Me Bluetooth Super Bass Tg-165Me Drita Led

Boks Me Bluetooth Super Bass Tg-165Me Drita Led
Boks Me Bluetooth Super Bass Tg-165Me Drita Led
Boks Me Bluetooth Super Bass Tg-165Me Drita Led
Boks Me Bluetooth Super Bass Tg-165Me Drita Led
Boks Me Bluetooth Super Bass Tg-165Me Drita Led
Boks Me Bluetooth Super Bass Tg-165Me Drita Led
Boks Me Bluetooth Super Bass Tg-165Me Drita Led
Boks Me Bluetooth Super Bass Tg-165Me Drita Led
Boks Me Bluetooth Super Bass Tg-165Me Drita Led
Boks Me Bluetooth Super Bass Tg-165Me Drita Led

Boks Me Bluetooth Super Bass Tg-165Me Drita Led

Color
Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 2,400 Ulje 20%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : T&G

MODELI : TG-165

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2 + EDR

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

DIAMETRI I BOKSIT : 52mm

FUQIA E BOKSIT : 2 x 5W

FREKUENCA E PERGJIGJES : 150Hz - 20KHz

NDJESHMERIA : >95db

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1 - 2 ORE / NE PERDORIM RRETH 4 ORE / STANDBY RRETH 150 ORE

PERMASA : 80 x 80 x 180mm

LIDHJE : ME BLUETOOTH / KARTE MICRO / USB / RADIO

NGJYRA :  E ZEZE / BLU / BOJEQIELLI / E KUQE / GRI 

VECORI :  DRITA TE SHUMTA LED SHUMENGJYRESHE 360° QE NDRICOJNE SIPAS MUZIKES

TEKNOLOGJIA IP67 MUNDESON MBROJTJE NGA UJI,

SUPORTON SHUMICEN E PAJISJEVE ME BLUETOOTH,

TINGULL I QARTE NGA DY BOKSE TE FUQISHEM,

SUPORTON KARTE MICRO DHE FUKSION RADIO,

PAMJE ARTISTIKE SHUME DEKORATIVE DHE FESTIVE FALE DRITAVE LED,

ME PERMASA TE DUHURA PER TE DEGJUAR MUZIKE ME TINGULL TE LARTE DHE NE DHOMA TE MEDHA,

BUTONA KONTROLLI PRAKTIK PER MUZIKEN DHE VOLUMIN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-609 Me Drita Led
t&g
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Boks Me Bluetooth T&g Tg-174 Me Alarm
t&g
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 20%
Oferte
Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Remax Me Kater Porta
remax
Oferte Lek 3,500 Cmimi real Lek 4,600 Ulje 24%