Boks Me Bluetooth Me Permase Te Vogel Me Drita Led

Boks Me Bluetooth Me Permase Te Vogel Me Drita Led
Boks Me Bluetooth Me Permase Te Vogel Me Drita Led
Boks Me Bluetooth Me Permase Te Vogel Me Drita Led
Boks Me Bluetooth Me Permase Te Vogel Me Drita Led
Boks Me Bluetooth Me Permase Te Vogel Me Drita Led
Boks Me Bluetooth Me Permase Te Vogel Me Drita Led
Boks Me Bluetooth Me Permase Te Vogel Me Drita Led
Boks Me Bluetooth Me Permase Te Vogel Me Drita Led
Boks Me Bluetooth Me Permase Te Vogel Me Drita Led
Boks Me Bluetooth Me Permase Te Vogel Me Drita Led
Boks Me Bluetooth Me Permase Te Vogel Me Drita Led

Boks Me Bluetooth Me Permase Te Vogel Me Drita Led

COLOR
Cmimi real Lek 1,800 Oferte Lek 1,000 Ulje 44%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp


PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : --

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

DIAMETRI I BOKSIT : 45mm

FUQIA E BOKSIT : 3W

FREKUENCA E PERGJIGJES : 280 - 16000Hz

NDJESHMERIA : 95dB

KAPACITETI I BATERISE : 520mAH

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM RRETH 5 ORE / STANDBY 600 ORE

PERMASA : 60 x 60 x 50 mm

LIDHJE : ME BLUETOOTH / AUX 3.5mm / KARTE MICRO / USB / RADIO

NGJYRA :  E ZEZE / BLU / E KUQE / E ARGJENDTE / GOLD

VECORI :  ZE RRETHUES 360°

DRITA LED ME EFEKT FANSTATIK

MIKROFON TE INTEGRUAR PER TELEFONATA ME ZE TE LARTE

TINGULL I QARTE

PAMJE ARTISTIKE SHUME DEKORATIVE

BUTONA KONTROLLI PRAKTIK PER TELEFONATEN, MUZIKEN DHE DRITAT LED

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-609 Me Drita Led
t&g
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Boks Me Bluetooth T&g Tg-174 Me Alarm
t&g
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 20%
Oferte
Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Remax Me Kater Porta
remax
Oferte Lek 3,500 Cmimi real Lek 4,600 Ulje 24%