Boks Me Bluetooth Super Bass Dhe Mbajtese Silikoni Tg-509

Boks Me Bluetooth Super Bass Dhe Mbajtese Silikoni Tg-509
Boks Me Bluetooth Super Bass Dhe Mbajtese Silikoni Tg-509
Boks Me Bluetooth Super Bass Dhe Mbajtese Silikoni Tg-509
Boks Me Bluetooth Super Bass Dhe Mbajtese Silikoni Tg-509
Boks Me Bluetooth Super Bass Dhe Mbajtese Silikoni Tg-509
Boks Me Bluetooth Super Bass Dhe Mbajtese Silikoni Tg-509
Boks Me Bluetooth Super Bass Dhe Mbajtese Silikoni Tg-509
Boks Me Bluetooth Super Bass Dhe Mbajtese Silikoni Tg-509
Boks Me Bluetooth Super Bass Dhe Mbajtese Silikoni Tg-509
Boks Me Bluetooth Super Bass Dhe Mbajtese Silikoni Tg-509

Boks Me Bluetooth Super Bass Dhe Mbajtese Silikoni Tg-509

Color
Cmimi real Lek 3,200 Oferte Lek 2,200 Ulje 31%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : T&G

MODELI : TG-509

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2 + EDR

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

DIAMETRI I BOKSIT : 66mm

FUQIA E BOKSIT : 2 x 5W

FREKUENCA E PERGJIGJES : 50Hz - 20KHz

NDJESHMERIA : >95db

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1  / NE PERDORIM RRETH 2 ORE / STANDBY RRETH 24 ORE

PERMASA : 165 x 88 x 88 mm

LIDHJE : ME BLUETOOTH / FISHE AUX 3.5mm / KARTE MICRO / USB /

NGJYRA :  E ZEZE / BLU / E KUQE / GRI ME TREKENDESHA BOJEQIELLI / BLU ME PORTOKALLI / KAMUFLAZH USHTRIE

VECORI :  MBAJTESE SILIKONI, MUNDESON TRANSPORT TE THJESHTE DHE PAMJE MODERNE

TEKNOLOGJIA IP67 MUNDESON MBROJTJE NGA UJI,

SUPORTON SHUMICEN E PAJISJEVE ME BLUETOOTH,

TINGULL I QARTE NGA DY BOKSE TE FUQISHEM,

SUPORTON KARTE MICRO DHE FUKSION RADIO,

PAMJE ARTISTIKE SHUME DEKORATIVE DHE FESTIVE FALE DRITAVE LED,

ME PERMASA TE DUHURA PER TE DEGJUAR MUZIKE ME TINGULL TE LARTE DHE NE DHOMA TE MEDHA,

BUTONA KONTROLLI PRAKTIK PER MUZIKEN DHE VOLUMIN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Super Boks Me Bluetooth Xo Me Drita Led Dhe Super Bass
xo
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,700 Ulje 27%
Oferte
Super Boks Me Bluetooth XO Me Drita LED
xo
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 42%
Oferte
Super Boks Me Bluetooth XO Me Drita LED Dhe Super Bass
xo
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 25%
Oferte
Boks Me Bluetooth XO Me Mikrofon Per Karaoke
xo
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 40%
Oferte
Boks I Fuqishem Me Bluetooth Baseus
baseus
Oferte Lek 5,200 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 20%
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax Speaker
remax
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 13%