Boks Me Bluetooth Super Bass

Boks Me Bluetooth Super Bass
Boks Me Bluetooth Super Bass
Boks Me Bluetooth Super Bass
Boks Me Bluetooth Super Bass
Boks Me Bluetooth Super Bass
Boks Me Bluetooth Super Bass
Boks Me Bluetooth Super Bass
Boks Me Bluetooth Super Bass

Boks Me Bluetooth Super Bass

Cmimi real Lek 3,400
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : CYDHYTEAM

MODELI : HY-19

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

DIAMETRI I BOKSIT : 52mm

FUQIA NE DALJE : 2 x 5W

LIDHJE : BLUETOOTH / USB / KARTE MICRO / AUX

FREKUENCA E PERGJIGJES : 60Hz - 20000Hz

KAPACITETI I BATERISE : 1800mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 3 ORE / NE PERDORIM RRETH 8 ORE / NE STANDBY 500 ORE

PERMASA : 210 x 96 x 80 mm

VECORI : TINGULL ME CILESI TEPER TE LARTE DHE BASS TE THELLE,

BATERI ME KAPACITET DHE PERFORMANCE TE LARTE,

PAMJE MODERNE ME DIZENJIM TE VOGEL KOMPAKT ME MBAJTESE,

MIKROFON HD TE INTEGRUAR ME ANULLUES ZHURMASH PER TELEFONATA TE QARTA ME VOLUM TE LARTE,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ME BLUETOOTH,

BUTONA KONTROLLI PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN,

MATERIALI SUPER CILESOR QE DALLON QE NE PREKJEN E PARE,

RAPORTIM ME ZE PER CDO NDRYSHIM STATUSI TE BOKSIT,

LIDHET NJEKOHESISHT ME DY PAISJE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-609 Me Drita Led
t&g
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Boks Me Bluetooth T&g Tg-174 Me Alarm
t&g
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 20%
Oferte
Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Remax Me Kater Porta
remax
Oferte Lek 3,500 Cmimi real Lek 4,600 Ulje 24%