Boks Me Bluetooth Super Bass Awei

Boks Me Bluetooth Super Bass Awei
Boks Me Bluetooth Super Bass Awei
Boks Me Bluetooth Super Bass Awei
Boks Me Bluetooth Super Bass Awei
Boks Me Bluetooth Super Bass Awei
Boks Me Bluetooth Super Bass Awei
Boks Me Bluetooth Super Bass Awei
Boks Me Bluetooth Super Bass Awei
Boks Me Bluetooth Super Bass Awei
Boks Me Bluetooth Super Bass Awei
Boks Me Bluetooth Super Bass Awei

Boks Me Bluetooth Super Bass Awei

Color
Cmimi real Lek 4,800 Oferte Lek 3,400 Ulje 29%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : AWEI

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FUQIA NE DALJE : 2 x 3W

VOLTAZHI NE DALJE : 3.7V

KAPACITETI I BATERISE : 2000mAh

PESHA : 173g

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM 4 - 8 ORE / NE STANDBY 400 ORE

LIDHJE : BLUETOOTH / AUX / KARTE MICRO

VECORI : DIZENJIM ELEGANT I THJESHTE DHE I LEHTE PER TU PERDORUR,

TINGULL ME CILESI TE LARTE NE 360°,

SUBVUFER PROFESIONAL,

RUAN CILESINE E ZERIT EDHE NE VOLUM TE LARTE,

BATERI ME KAPACITET DHE PERFORMANCE TE LARTE,

BUTONA KONTROLLI ME PREKJE PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN SHUME PRAKTIK DHE TE KUPTUESHEM,

RAPORTIM ME ZE TE STATUSIT TE BOKSIT,

MIKROFON HD TE INTEGRUAR PER TELEFONATA TE QARTA ME ZE TE LARTE,

PERSHTATSHMERI TE GJERE ME PAISJET ME BLUETOOTH

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga AWEI
Oferte
Kabell Aux 3.5mm Baseus Yiven
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 50%
Oferte
Kabell Usb 1m Awei Lightning
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 40%