Boks Me Bluetooth Si Bateri E Jashtme Awei Kunder Ujit

Boks Me Bluetooth Si Bateri E Jashtme Awei Kunder Ujit
Boks Me Bluetooth Si Bateri E Jashtme Awei Kunder Ujit
Boks Me Bluetooth Si Bateri E Jashtme Awei Kunder Ujit
Boks Me Bluetooth Si Bateri E Jashtme Awei Kunder Ujit
Boks Me Bluetooth Si Bateri E Jashtme Awei Kunder Ujit
Boks Me Bluetooth Si Bateri E Jashtme Awei Kunder Ujit
Boks Me Bluetooth Si Bateri E Jashtme Awei Kunder Ujit

Boks Me Bluetooth Si Bateri E Jashtme Awei Kunder Ujit

Color
Cmimi real Lek 8,200 Oferte Lek 5,900 Ulje 28%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTI

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH ME BATERI TE JASHTME

MARKA : AWEI

MODELI : Y280

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

MIKROFON : PO, HD

FUQIA NE DALJE : 2 x 8W

DIAMETRI I BOKSIT : 66mm

KAPACITETI I BATERISE : 4000mAh

KOHA : NE KARIKIM RRTH 4 ORE / NE PERDORIM DERI NE 12 ORE / NE STANDBY 1000 ORE

FREKUENCA E PERGJIGJES : 100Hz - 20000Hz

LIDHJE : ME BLUETOOTH / AUX / KARTE MICRO / USB / RADIO

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : TEKNLOGJIA IPX4 KUNDER UJIT JU SIGURON PERDORIM PA FRIKE DHE NE AMBIENTE TE LAGESHTA ,

TINGULL RRETHUES 360° SUPERIOR KRISTAL TE QARTE DHE BASS TE THELLE,

BATERI ME KAPACITET TE LARTE DHE PERFORMANCE ULTRA,

PAMJE MODERNE ME DIZENJIM PRAKTIK ME MBAJTESE QE MUNDESON LEHTESI PER TA MBAJTUR GJATE AKTIVITETVE TE JASHTME,

MIKROFON HD TE INTEGRUAR PER TELEFONATA TE QARTA ME VOLUM TE LARTE,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ME BLUETOOTH,

BUTONA KONTROLLI PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN,

MATERIALI SUPER CILESOR QE DALLON QE NE PREKJEN E PARE,

MUND TE PERDORET SI BATERI E JASHTME PER TE KARIKUAR TELEFONIN,

RAPORTIM ME ZE PER CDO NDRYSHIM STATUSIT TE BOKSIT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga AWEI
Oferte
Kabell Aux 3.5mm Baseus Yiven
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 50%
Oferte
Kabell Usb 1m Awei Lightning
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 40%