Boks Me Bluetooth Remax Me Punim Klasik Druri

Boks Me Bluetooth Remax Me Punim Klasik Druri
Boks Me Bluetooth Remax Me Punim Klasik Druri
Boks Me Bluetooth Remax Me Punim Klasik Druri
Boks Me Bluetooth Remax Me Punim Klasik Druri
Boks Me Bluetooth Remax Me Punim Klasik Druri
Boks Me Bluetooth Remax Me Punim Klasik Druri
Boks Me Bluetooth Remax Me Punim Klasik Druri
Boks Me Bluetooth Remax Me Punim Klasik Druri
Boks Me Bluetooth Remax Me Punim Klasik Druri
Boks Me Bluetooth Remax Me Punim Klasik Druri
Boks Me Bluetooth Remax Me Punim Klasik Druri
Boks Me Bluetooth Remax Me Punim Klasik Druri

Boks Me Bluetooth Remax Me Punim Klasik Druri

Cmimi real Lek 12,000 Oferte Lek 7,900 Ulje 34%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : REMAX

MODELI : RB-H7

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

DIAMETRI I BOKSIT : 70mm

FUQIA E BOKSIT : 10W x 2

FREKUENCA E PERGJIGJES : 120Hz - 15KHz

NDJESHMERIA : >70db

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 - 3 ORE / NE PERDORIM RRETH 6 ORE / STANDBY RRETH 60 ORE

PERMASA : 140 x 300 x 130mm

LIDHJE : ME BLUETOOTH DHE AUX

NGJYRA :  DIZENJIM SI DRU KLASIK

VECORI :  PERMASA TE VOGLA, POR BOKS SHUME I FUQISHEM

SUPORTON SHUMICEN E PAJISJEVE ME BLUETOOTH,

TINGULL I QARTE NGA BOKSI I FUQISHEM,

SUPORTON BLUETOOTH 4.2 DHE FISHE AUXI,

PAMJE E THJESHTE DHE KLASIKE ME DRU PER CDO AMBIENT,

BUTONA KONTROLLI PRAKTIK PER, MUZIKEN DHE VOLUMIN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-609 Me Drita Led
t&g
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Boks Me Bluetooth T&g Tg-174 Me Alarm
t&g
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 20%
Oferte
Xham Mbrojtes 6d Erturo Per Telefonat Iphone
erturo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 50%
Oferte
Xham Mbrojtes 3d Baseus Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
unipro
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 27%