Boks Me Bluetooth, Ore Me Dy Alarme, Radio Remax

Boks Me Bluetooth, Ore Me Dy Alarme, Radio Remax
Boks Me Bluetooth, Ore Me Dy Alarme, Radio Remax
Boks Me Bluetooth, Ore Me Dy Alarme, Radio Remax
Boks Me Bluetooth, Ore Me Dy Alarme, Radio Remax
Boks Me Bluetooth, Ore Me Dy Alarme, Radio Remax
Boks Me Bluetooth, Ore Me Dy Alarme, Radio Remax
Boks Me Bluetooth, Ore Me Dy Alarme, Radio Remax
Boks Me Bluetooth, Ore Me Dy Alarme, Radio Remax
Boks Me Bluetooth, Ore Me Dy Alarme, Radio Remax

Boks Me Bluetooth, Ore Me Dy Alarme, Radio Remax

Cmimi real Lek 7,500 Oferte Lek 5,500 Ulje 27%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS BLUETOOTH

MARKA : REMAX

MODELI : RB-M36

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FREKUENCA : 90Hz-20000Hz

NDJESHMERIA : 88dB ± 3dB

KAPACITETI I BATERISE : 2000mAH

FUQIA NE DALJE : 5W x 2

DIAMETRI I BOKSIT : 52mm

PERMASA : 491 x 68 x 73 mm

PESHA : 792g

MATERIALI : ABS

LIDHJE : BLUETOOTH , KARTE MICRO TF, RADIO FM , AUX

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 - 3 ORE / NE PERDORIM RRETH 7 - 8 ORE / STANDBY RRETH 36 ORE

VECORI : STRUKTURE TE SOFISTIKUAR DHE KOMPAKTE QE PERSHTATET NE CDO AMBIENT,

ZE ORIGJINAL,PERDORIM I THJESHTE,TRANSMETIM SINKRON I STABILIZUAR,BUTONA INTUITIV,

KAPACITET I LARTE I BATERISE BEN TE MUNDUR QE TE SHIJONI MUZIKE PER NJE KOHE PREJ 7 - 8 ORESH ME VOLUM 60%

SHFAQ OREN NE EKRANIN SUPER CILESOR LCD DHE MUND TE VENDOSNI DY ALARME QE JU NDIHMOJNE TE KONTROLLONI KOHEN DHE TE PUNONI ME LEHTESI

SISTEMI I ZERIT SJELL TINGULL SA TE QARTE AQ AUTENTIK ME NJE BASS TE FUQISHEM

RRJETA METALIKE NE PJESEN E PERPARME E MBRON SHUME MIRE BOKSIN NGA NDONJE PERPLASJE APO GERVISHTJE AKSIDENDALE

PERGJIGJUNI TELEFONATEVE ME ZE TE LARTE DIREKT NGA BOKSI PER NJE EKSPERIENCE TE VECANTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Super Boks Me Bluetooth Xo Me Drita Led Dhe Super Bass
xo
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,700 Ulje 27%
Oferte
Super Boks Me Bluetooth XO Me Drita LED
xo
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 42%
Oferte
Super Boks Me Bluetooth XO Me Drita LED Dhe Super Bass
xo
Oferte Lek 2,900 Cmimi real Lek 4,200 Ulje 31%
Oferte
Boks Me Bluetooth XO Me Mikrofon Per Karaoke
xo
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 40%
Oferte
Boks I Fuqishem Me Bluetooth Baseus
baseus
Oferte Lek 5,200 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 20%
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax Speaker
remax
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 13%