Mini Boks Me Bluetooth Ne Forme Lepuri Awei

Mini Boks Me Bluetooth Ne Forme Lepuri Awei
Mini Boks Me Bluetooth Ne Forme Lepuri Awei
Mini Boks Me Bluetooth Ne Forme Lepuri Awei
Mini Boks Me Bluetooth Ne Forme Lepuri Awei
Mini Boks Me Bluetooth Ne Forme Lepuri Awei
Mini Boks Me Bluetooth Ne Forme Lepuri Awei
Mini Boks Me Bluetooth Ne Forme Lepuri Awei
Mini Boks Me Bluetooth Ne Forme Lepuri Awei
Mini Boks Me Bluetooth Ne Forme Lepuri Awei
Mini Boks Me Bluetooth Ne Forme Lepuri Awei
Mini Boks Me Bluetooth Ne Forme Lepuri Awei
Mini Boks Me Bluetooth Ne Forme Lepuri Awei
Mini Boks Me Bluetooth Ne Forme Lepuri Awei
Mini Boks Me Bluetooth Ne Forme Lepuri Awei
Mini Boks Me Bluetooth Ne Forme Lepuri Awei
Mini Boks Me Bluetooth Ne Forme Lepuri Awei
Mini Boks Me Bluetooth Ne Forme Lepuri Awei
Mini Boks Me Bluetooth Ne Forme Lepuri Awei
Mini Boks Me Bluetooth Ne Forme Lepuri Awei
Mini Boks Me Bluetooth Ne Forme Lepuri Awei

Mini Boks Me Bluetooth Ne Forme Lepuri Awei

Color
Cmimi real Lek 4,100 Oferte Lek 2,800 Ulje 32%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : AWEI

MODELI : 

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 2.1 + EDR

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FUQIA E BOKSIT : 3W

FREKUENCA : 100Hz - 20KHz

KAPACITETI I BATERISE : 400mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 3 ORE / KOHE FOLJE RRETH 4 ORE / DUKE LUAJTUR MUZIKE RRETH 3 ORE

PERMASA : 70 x 55 x 95 mm

PESHA : 150 g

NGJYRA : AKUAMARINE / ROZE / JESHILE / E VERDHE / E BARDHE

VECORI : DIZENJIM UNIK PLOT STIL DHE SHUME KOMPAKT NE FORME LEPURI,

TINGULL HI-FI ME EFEKT RRETHUES,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJE ME BLUETOOTH,

MUND TE LIDHET ME FISHE AUX 3.5mm,

MIKROFON I INTEGRUAR PER TELEFONATA ME TEKNOLOGJI PER ELEMINIMIN E ERES DHE REDUKTIMIT TE ZHURMES,

DIZENJIM INTELIGJENT DHE AUTOMATIK QE JU NJOFTON PER TELEFONUESIN,

BUTONA KONTROLLI SHUME PRAKTIK PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN, FUNKSION NFC,

I SIGURTE DHE I KENDSHEM PER FEMIJET,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga AWEI
Oferte
Kabell Aux 3.5mm Baseus Yiven
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 50%
Oferte
Kabell Usb 1m Awei Lightning
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 40%