Boks Me Bluetooth Me Volum Te Larte Dhe Drita Led Proda

Boks Me Bluetooth Me Volum Te Larte Dhe Drita Led Proda
Boks Me Bluetooth Me Volum Te Larte Dhe Drita Led Proda
Boks Me Bluetooth Me Volum Te Larte Dhe Drita Led Proda
Boks Me Bluetooth Me Volum Te Larte Dhe Drita Led Proda
Boks Me Bluetooth Me Volum Te Larte Dhe Drita Led Proda
Boks Me Bluetooth Me Volum Te Larte Dhe Drita Led Proda
Boks Me Bluetooth Me Volum Te Larte Dhe Drita Led Proda
Boks Me Bluetooth Me Volum Te Larte Dhe Drita Led Proda
Boks Me Bluetooth Me Volum Te Larte Dhe Drita Led Proda

Boks Me Bluetooth Me Volum Te Larte Dhe Drita Led Proda

Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,500 Ulje 40%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : PRODA

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FUQIA NE DALJE : 5W

DIAMETRI I BOKSIT : 75mm

KAPACITETI I BATERISE : 1200mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM RRETH 4 ORE / NE STANDBY 150 ORE
 
FREKUENCA E PERGJIGJES : 90Hz - 20000Hz

LIDHJE : ME BLUETOOTH / USB / KARTE MEMORIE MICRO SD / AUX

PERMASA : 94 x 75 x 33 mm

NGJYRA : E ZEZE / E KUQE

VECORI : VOLUM I LARTE PA E PRISHUR QARTESINE E TINGULLLIT,

DRITA LED ME EFEKT FANSTASTIK,

VEND I POSACEM PER TE VENDOSUR TELEFONIN,

BATERI ME KAPACITET TE LARTE DHE PERFORMANCE ULTRA,

PAMJE MODERNE ME DIZENJIM PRAKTIK ME MBAJTESE QE MUNDESON LEHTESI PER TA MBAJTUR GJATE AKTIVITETVE TE JASHTME,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ME BLUETOOTH,

SISTEM KONTROLLI SHUME I LEHTE PER TU PERDORUR,

MATERIALI I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-609 Me Drita Led
t&g
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Boks Me Bluetooth T&g Tg-174 Me Alarm
t&g
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 20%
Oferte
Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Remax Me Kater Porta
remax
Oferte Lek 3,500 Cmimi real Lek 4,600 Ulje 24%