Boks Me Bluetooth Kunder Ujit Me Bass Te Thelle Moxom

Boks Me Bluetooth Kunder Ujit Me Bass Te Thelle Moxom
Boks Me Bluetooth Kunder Ujit Me Bass Te Thelle Moxom
Boks Me Bluetooth Kunder Ujit Me Bass Te Thelle Moxom
Boks Me Bluetooth Kunder Ujit Me Bass Te Thelle Moxom
Boks Me Bluetooth Kunder Ujit Me Bass Te Thelle Moxom
Boks Me Bluetooth Kunder Ujit Me Bass Te Thelle Moxom
Boks Me Bluetooth Kunder Ujit Me Bass Te Thelle Moxom
Boks Me Bluetooth Kunder Ujit Me Bass Te Thelle Moxom
Boks Me Bluetooth Kunder Ujit Me Bass Te Thelle Moxom
Boks Me Bluetooth Kunder Ujit Me Bass Te Thelle Moxom
Boks Me Bluetooth Kunder Ujit Me Bass Te Thelle Moxom
Boks Me Bluetooth Kunder Ujit Me Bass Te Thelle Moxom
Boks Me Bluetooth Kunder Ujit Me Bass Te Thelle Moxom
Boks Me Bluetooth Kunder Ujit Me Bass Te Thelle Moxom

Boks Me Bluetooth Kunder Ujit Me Bass Te Thelle Moxom

COLOR
Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 2,200 Ulje 27%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH KUNDER UJIT

MARKA : MOXOM

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

MIKROFON : PO, HD

FUQIA NE DALJE : 3W

DIAMETRI I BOKSIT : 40mm

KAPACITETI I BATERISE : 1200mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1.5 ORE / NE PERDORIM 5-6 ORE / NE STANDBY 100 ORE

FREKUENCA E PERGJIGJES : 90Hz - 20000Hz

LIDHJE : ME BLUETOOTH / USB / KARTE MEMORIE MICRO SD / AUX

PERMASA : 94 x 75 x 33 mm

NGJYRA : E ZEZE / E KUQE

VECORI : TEKNLOGJIA IPX7 KUNDER UJIT JU SIGURON PERDORIM PA FRIKE DHE NE AMBIENTE TE LAGESHTA ,

TINGULL SUPERIOR KRISTAL TE QARTE DHE BASS TE THELLE,

BATERI ME KAPACITET TE LARTE DHE PERFORMANCE ULTRA,

PAMJE MODERNE ME DIZENJIM PRAKTIK ME MBAJTESE QE MUNDESON LEHTESI PER TA MBAJTUR GJATE AKTIVITETVE TE JASHTME,

MIKROFON HD TE INTEGRUAR PER TELEFONATA TE QARTA ME VOLUM TE LARTE,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ME BLUETOOTH,

BUTONA KONTROLLI PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN,

MATERIALI SUPER CILESOR QE DALLON QE NE PREKJEN E PARE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-609 Me Drita Led
t&g
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Boks Me Bluetooth T&g Tg-174 Me Alarm
t&g
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 20%
Oferte
Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Remax Me Kater Porta
remax
Oferte Lek 3,500 Cmimi real Lek 4,600 Ulje 24%