Boks Me Bluetooth Konfulon

Boks Me Bluetooth Konfulon
Boks Me Bluetooth Konfulon
Boks Me Bluetooth Konfulon
Boks Me Bluetooth Konfulon
Boks Me Bluetooth Konfulon
Boks Me Bluetooth Konfulon

Boks Me Bluetooth Konfulon

Cmimi real Lek 2,600 Oferte Lek 1,400 Ulje 46%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : KONFULON

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V3.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

KAPACITETI I BATERISE : 550mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 4 ORE / NE PERDORIM 6-8 ORE / NE STANDBY 200 ORE

PERMASA : 86 X 31 mm

PESHA : RRETH 190g

PORTA : KARTE MEMORIE(MAX 32GB) DHE AUX 3.5mm

NGJYRA : E ZEZE / GOLD / GOLD ROZE

VECORI : DIZENJIM I MODES,

PERMASE E VOGEL KOMPAKTE,

MATERIAL CILESOR PREJ METALI,

KAPACITET I LARTE I BATERISE,

I LEHTE DHE I PERSHTATSHEM PER TU MBAJTUR ME VETE KUDO,

I THJESHTE DHE SHUME PRAKTIK NE PERDORIM,

TEKNOLOGJI MBROJTJEJE E SHUMEFISHTE E QARKUT,

PERSHTATSHMERI TE GJERE ME PAISJET E BLUETOOTH-IT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-609 Me Drita Led
t&g
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Boks Me Bluetooth T&g Tg-174 Me Alarm
t&g
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 20%
Oferte
Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Remax Me Kater Porta
remax
Oferte Lek 3,500 Cmimi real Lek 4,600 Ulje 24%