Boks Me Bluetooth Hoco

Boks Me Bluetooth Hoco
Boks Me Bluetooth Hoco
Boks Me Bluetooth Hoco
Boks Me Bluetooth Hoco
Boks Me Bluetooth Hoco
Boks Me Bluetooth Hoco
Boks Me Bluetooth Hoco
Boks Me Bluetooth Hoco
Boks Me Bluetooth Hoco

Boks Me Bluetooth Hoco

Cmimi real Lek 13,600 Oferte Lek 10,000 Ulje 26%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS BLUETOOTH

MARKA : HOCO

 

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 4.1

FUQIA NE DALJE : 15W x 2

DIAMETRI I BOKSIT : 2.5 INCH (6.25CM)

PERMASA : 380 x 117 x 110 mm

PESHA : 2.7KG

MATERIALI : KOBALT + DRU

VECORI : PUNON ME BATERI OSE I LIDHUR ME ENERGJINE,

SHFAQ OREN NE EKRANIN SUPER CILESOR LCD DHE KA ALARM

TJETER : PUNIMI ME DRU KA NJE PAMJE SA KLASIKE AQ FANTASTIKE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-609 Me Drita Led
t&g
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Boks Me Bluetooth T&g Tg-174 Me Alarm
t&g
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 20%
Oferte
Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Remax Me Kater Porta
remax
Oferte Lek 3,500 Cmimi real Lek 4,600 Ulje 24%