Boks Me Bluetooth Hoco

Boks Me Bluetooth Hoco
Boks Me Bluetooth Hoco
Boks Me Bluetooth Hoco
Boks Me Bluetooth Hoco
Boks Me Bluetooth Hoco

Boks Me Bluetooth Hoco

COLOR
Cmimi real Lek 6,100 Oferte Lek 4,000 Ulje 34%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS BLUETOOTH

MARKA : HOCO

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 2.1

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

BATERIA : 1200mAH

KOHA : NE KARIKIM 3 ORE / NE BISEDE 5 ORE / STANDBY 100 ORE

BOKSI : 2 x 3W

PERMASA : 230 x 135 x 48 mm

NGJYRA : JESHILE / GRI

VECORI : DIZENJIM PRAKTIK,

TRANSMETIM I SHPEJTE,

PRANON USB DHE KARTE MICRO,

LIDHET DHE ME FISHE AUX,

I LEHTE PER TU MBAJTUR,

PERSHTATET ME CDO AMBIENT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-609 Me Drita Led
t&g
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Boks Me Bluetooth T&g Tg-174 Me Alarm
t&g
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 20%
Oferte
Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Remax Me Kater Porta
remax
Oferte Lek 3,500 Cmimi real Lek 4,600 Ulje 24%