Boks Me Bluetooth Dhe Drite Nate Awei

Boks Me Bluetooth Dhe Drite Nate Awei
Boks Me Bluetooth Dhe Drite Nate Awei
Boks Me Bluetooth Dhe Drite Nate Awei
Boks Me Bluetooth Dhe Drite Nate Awei
Boks Me Bluetooth Dhe Drite Nate Awei
Boks Me Bluetooth Dhe Drite Nate Awei

Boks Me Bluetooth Dhe Drite Nate Awei

Cmimi real Lek 3,600 Oferte Lek 2,000 Ulje 44%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH DHE DRITE NATE

MARKA : AWEI

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 3.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

MIKROFON : PO, HD

FUQIA NE DALJE : 2 x 4.5W

KAPACITETI I BATERISE : 2500mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM 4 - 8 ORE / NE STANDBY 400 ORE

LIDHJE : BLUETOOTH / AUX / KARTE MICRO

VECORI : DIZENJIM ELEGANT I THJESHTE DHE I LEHTE PER TU PERDORUR,

TINGULL ME CILESI TE LARTE NE 360°,

SUBVUFER PROFESIONAL,

RUAN CILESINE E ZERIT EDHE NE VOLUM TE LARTE,

BATERI ME KAPACITET DHE PERFORMANCE TE LARTE,

BUTONA KONTROLLI ME PREKJE PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN SHUME PRAKTIK DHE TE KUPTUESHEM,

RAPORTIM ME ZE TE STATUSIT TE BOKSIT,

MIKROFON HD TE INTEGRUAR PER TELEFONATA TE QARTA ME ZE TE LARTE,

PERSHTATSHMERI TE GJERE ME PAISJET ME BLUETOOTH,

DRITE NATE FANTASTIKE DEKORUESE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga AWEI
Oferte
Kabell Aux 3.5mm Baseus Yiven
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 50%
Oferte
Kabell Usb 1m Awei Lightning
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 40%