Boks Me Bluetooth Awei

Boks Me Bluetooth Awei
Boks Me Bluetooth Awei
Boks Me Bluetooth Awei
Boks Me Bluetooth Awei
Boks Me Bluetooth Awei

Boks Me Bluetooth Awei

COLOR
Cmimi real Lek 7,900 Oferte Lek 6,500 Ulje 18%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : AWEI

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : CSR 4.1

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FUQIA E BOKSIT : 8W

FREKUENCA : 20 - 20000Hz

KAPACITETI I BATERISE : 2600mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 5.5 ORE / NE PERDORIM 14-16 ORE / NE STANDBY 200 ORE

PERMASA : 18.8 x 8 x 8 cm

PESHA : 259 g

NGJYRA : E ZEZE / E VERDHE / E KUQE

VECORI : DIZENJIM I THJESHTE PLOT STIL DHE SHUME KOMPAKT,

TINGULL HI-FI ME EFEKT RRETHUES,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJE ME BLUETOOTH,

MUND TE LIDHET ME FISHE AUX 3.5mm,

MIKROFON I INTEGRUAR ME TEKNOLOGJI PER ELEMINIMIN E ERES DHE REDUKTIMIT TE ZHURMES,

DIZENJIM INTELIGJENT DHE AUTOMATIK QE JU NJOFTON PER TELEFONUESIN,

BUTONA KONTROLLI SHUME PRAKTIK PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN, FUNKSION NFC,

KAPACITET I LARTE I BATERISE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga AWEI
Oferte
Kabell Aux 3.5mm Baseus Yiven
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 50%
Oferte
Bateri E Jashtme Me 2 Porta Me Drite Led Awei 20000 Mah
awei
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Kabell Usb 1m Awei Lightning
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 40%