Boks Me Bluetooth Me Super Bass

Boks Me Bluetooth Me Super Bass
Boks Me Bluetooth Me Super Bass
Boks Me Bluetooth Me Super Bass
Boks Me Bluetooth Me Super Bass
Boks Me Bluetooth Me Super Bass
Boks Me Bluetooth Me Super Bass
Boks Me Bluetooth Me Super Bass
Boks Me Bluetooth Me Super Bass
Boks Me Bluetooth Me Super Bass

Boks Me Bluetooth Me Super Bass

Color
Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,000 Ulje 43%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : BASS

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 30m

DIAMETRI I BOKSIT : 76mm

FUQIA E BOKSIT : 10W

FREKUENCA E PERGJIGJES : 150Hz - 18KHz

NDJESHMERIA : >85db

KOHA : NE KARIKIM RRETH 3 ORE / NE PERDORIM RRETH 6 ORE / STANDBY 400 ORE

LIDHJE : ME BLUETOOTH / KARTE MICRO / USB

NGJYRA : E ZEZE /  E KUQE / BLU

VECORI : ZE RRETHUES 360°

TINGULL I QARTE, ME BASS TE LARTE DHE TE FUQISHEM,

PAMJE ARTISTIKE SHUME DEKORATIVE,

BUTONA KONTROLLI PRAKTIK PER MUZIKEN DHE VOLUMIN,

PERMASE E VOGEL KOMPAKTE PER TU MBAJTUR ME LEHTE,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ME BLUETOOTH

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Super Boks Me Bluetooth Xo Me Drita Led Dhe Super Bass
xo
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,700 Ulje 27%
Oferte
Super Boks Me Bluetooth XO Me Drita LED
xo
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 42%
Oferte
Super Boks Me Bluetooth XO Me Drita LED Dhe Super Bass
xo
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 25%
Oferte
Boks Me Bluetooth XO Me Mikrofon Per Karaoke
xo
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 40%
Oferte
Boks I Fuqishem Me Bluetooth Baseus
baseus
Oferte Lek 5,200 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 20%
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax Speaker
remax
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 13%