BOKS ME BLUETOOTH ALLURE ME DRITA LED DHE BASS TE FUQISHEM

Zbritje 42%

COLOR: BLACK
Çmimi:
Lek 1,900 Lek 3,300
Gjendje:
Shitur

Përshkrimi

Produkte që mund të pëlqeni

Produkte që keni parë së fundi