Boks Me Bluetooth Baseus

Boks Me Bluetooth Baseus
Boks Me Bluetooth Baseus
Boks Me Bluetooth Baseus
Boks Me Bluetooth Baseus
Boks Me Bluetooth Baseus
Boks Me Bluetooth Baseus
Boks Me Bluetooth Baseus
Boks Me Bluetooth Baseus
Boks Me Bluetooth Baseus
Boks Me Bluetooth Baseus

Boks Me Bluetooth Baseus

COLOR
Cmimi real Lek 3,300 Oferte Lek 2,500 Ulje 24%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOX BLUETOOTH

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + ALIAZH ALUMINI

NGJYRA : E ZEZE / E ARGJENDTE / GOLD / ROZE-GOLD

LIDHJE : BLUETOOTH, USB, FISHE AUX 3.5mm , KARTE MICRO TF

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FUQIA NE DALJE : 3W

FREKUENCA : 20 - 20000Hz

KAPACITETI I BATERISE : 1500mAH

KOHA : NE KARIKIM 5 ORE / NE BISEDE 10 ORE / STANDBY 100 ORE

VECORI : DIZENJIM KOMPAKT,

PERMASE E VOGEL,

ZE ORIGJINAL,

PERDORIM I THJESHTE,

TRANSMETIM SINKRON I STABILIZUAR,

BUTONA INTUITIV,

KAPACITET I LARTE I BATERISE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%