Boks Me Bluetooth Awei

Boks Me Bluetooth Awei
Boks Me Bluetooth Awei
Boks Me Bluetooth Awei
Boks Me Bluetooth Awei
Boks Me Bluetooth Awei
Boks Me Bluetooth Awei
Boks Me Bluetooth Awei
Boks Me Bluetooth Awei

Boks Me Bluetooth Awei

Cmimi real Lek 3,300 Oferte Lek 2,500 Ulje 24%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTI

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : AWEI

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 8m

MIKROFON : PO, HD

FUQIA NE DALJE : 4.5W

DIAMETRI I BOKSIT : 45mm

KAPACITETI I BATERISE : 1200mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 3 ORE / NE PERDORIM DERI NE 5 ORE / NE STANDBY 400 ORE

FREKUENCA E PERGJIGJES : 80Hz - 20000Hz

LIDHJE : ME BLUETOOTH / AUX / KARTE MICRO / USB / RADIO

FORMATI I MUZIKES QE NJEH : MP3

PERMASA : 117 x 70 x 42 mm

PESHA : 281g

NGJYRA : E ZEZE / E VERDHE / E KUQE / JESHILE / E BARDHE / ROZE

VECORI : PERMASE E VOGEL KOMPAKTE DHE PRAKTIKE,

TINGULL ME CILESI TEPER TE LARTE DHE BASS TE THELLE,

BATERI ME KAPACITET DHE PERFORMANCE TE LARTE,

PAMJE MODERNE ME DIZENJIM TE VOGEL KOMPAKT ME MBAJTESE,

MIKROFON HD TE INTEGRUAR ME ANULLUES ZHURMASH PER TELEFONATA TE QARTA ME VOLUM TE LARTE,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ME BLUETOOTH,

BUTONA KONTROLLI PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN,

MATERIALI SUPER CILESOR QE DALLON QE NE PREKJEN E PARE,

RAPORTIM ME ZE PER CDO NDRYSHIM STATUSI TE BOKSIT,

LIDHET NJEKOHESISHT ME DY PAISJE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga AWEI
Oferte
Kabell Aux 3.5mm Baseus Yiven
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 50%
Oferte
Bateri E Jashtme Me 2 Porta Me Drite Led Awei 20000 Mah
awei
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Kabell Usb 1m Awei Lightning
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 40%
Kabell Usb 2m Me Koke Zinku Awei Lightning
awei
Lek 700