Boks Me Bluetooth T&g Tg-514 Me Super Bass

Boks Me Bluetooth T&g Tg-514 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth T&g Tg-514 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth T&g Tg-514 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth T&g Tg-514 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth T&g Tg-514 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth T&g Tg-514 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth T&g Tg-514 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth T&g Tg-514 Me Super Bass
Boks Me Bluetooth T&g Tg-514 Me Super Bass

Boks Me Bluetooth T&g Tg-514 Me Super Bass

COLOR
Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 1,300 Ulje 35%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA :T&G

MODELI : TG514

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 4.1

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

DIAMETRI I BOKSIT : 52mm

FUQIA E BOKSIT : 3W

FREKUENCA E PERGJIGJES : 120-20000Hz

NDJESHMERIA : 90db±3db

KOHA : NE KARIKIM RRETH 3 ORE / NE PERDORIM RRETH 6 ORE / STANDBY 400 ORE

PERMASA : 88 x 50 x 96 mm

LIDHJE : ME BLUETOOTH / AUX 3.5mm / KARTE MICRO / USB / RADIO

NGJYRA : E ZEZE /  E KUQE / JESHILE

VECORI : ZE RRETHUES 360°

MIKROFON TE INTEGRUAR PER TELEFONATA ME ZE TE LARTE

TINGULL I QARTE

PAMJE ARTISTIKE SHUME DEKORATIVE

BUTONA KONTROLLI PRAKTIK PER TELEFONATEN, MUZIKEN DHE VOLUMIN

PERMASE E VOGEL KOMPAKTE ME VARESE PER TA MBAJTUR ME LEHTE

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ME BLUETOOTH

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Super Boks Me Bluetooth Xo Me Drita Led Dhe Super Bass
xo
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,700 Ulje 27%
Oferte
Super Boks Me Bluetooth XO Me Drita LED
xo
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 42%
Oferte
Super Boks Me Bluetooth XO Me Drita LED Dhe Super Bass
xo
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 25%
Oferte
Boks Me Bluetooth XO Me Mikrofon Per Karaoke
xo
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 40%
Oferte
Boks I Fuqishem Me Bluetooth Baseus
baseus
Oferte Lek 5,200 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 20%
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax Speaker
remax
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 13%