Boks Me Bluetooth T&g Tg-155 Me Drita Led

Boks Me Bluetooth T&g Tg-155 Me Drita Led
Boks Me Bluetooth T&g Tg-155 Me Drita Led
Boks Me Bluetooth T&g Tg-155 Me Drita Led
Boks Me Bluetooth T&g Tg-155 Me Drita Led
Boks Me Bluetooth T&g Tg-155 Me Drita Led
Boks Me Bluetooth T&g Tg-155 Me Drita Led
Boks Me Bluetooth T&g Tg-155 Me Drita Led
Boks Me Bluetooth T&g Tg-155 Me Drita Led
Boks Me Bluetooth T&g Tg-155 Me Drita Led

Boks Me Bluetooth T&g Tg-155 Me Drita Led

COLOR
Cmimi real Lek 2,600 Oferte Lek 1,500 Ulje 42%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp


PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : T&G

MODELI : TG-155

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

DIAMETRI I BOKSIT : 52mm

FUQIA E BOKSIT : 5W

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20-20000Hz

NDJESHMERIA : 100db±5db

KOHA : NE KARIKIM RRETH 5 ORE / NE PERDORIM RRETH 8 ORE / STANDBY 600 ORE

PERMASA : 74.5 x 75 x 94.5 mm

LIDHJE : ME BLUETOOTH / AUX 3.5mm / KARTE MICRO / USB / RADIO

NGJYRA :  E ZEZE / BLU / E KUQE

VECORI :  ZE RRETHUES 360°

DRITA LED ME EFEKT FANSTATIK

MIKROFON TE INTEGRUAR PER TELEFONATA ME ZE TE LARTE

TINGULL I QARTE

PAMJE ARTISTIKE SHUME DEKORATIVE

BUTONA KONTROLLI PRAKTIK PER TELEFONATEN, MUZIKEN DHE DRITAT LED

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 5,500 Cmimi real Lek 6,800 Ulje 19%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Moxom
moxom
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 29%