Boks I Vogel Me Bluetooth 3 Ne 1 Qe Sherben Si Boks, Kufje Dhe Bateri E Jashtme Tg-807

Boks I Vogel Me Bluetooth 3 Ne 1 Qe Sherben Si Boks, Kufje Dhe Bateri E Jashtme Tg-807
Boks I Vogel Me Bluetooth 3 Ne 1 Qe Sherben Si Boks, Kufje Dhe Bateri E Jashtme Tg-807
Boks I Vogel Me Bluetooth 3 Ne 1 Qe Sherben Si Boks, Kufje Dhe Bateri E Jashtme Tg-807
Boks I Vogel Me Bluetooth 3 Ne 1 Qe Sherben Si Boks, Kufje Dhe Bateri E Jashtme Tg-807
Boks I Vogel Me Bluetooth 3 Ne 1 Qe Sherben Si Boks, Kufje Dhe Bateri E Jashtme Tg-807
Boks I Vogel Me Bluetooth 3 Ne 1 Qe Sherben Si Boks, Kufje Dhe Bateri E Jashtme Tg-807
Boks I Vogel Me Bluetooth 3 Ne 1 Qe Sherben Si Boks, Kufje Dhe Bateri E Jashtme Tg-807
Boks I Vogel Me Bluetooth 3 Ne 1 Qe Sherben Si Boks, Kufje Dhe Bateri E Jashtme Tg-807
Boks I Vogel Me Bluetooth 3 Ne 1 Qe Sherben Si Boks, Kufje Dhe Bateri E Jashtme Tg-807
Boks I Vogel Me Bluetooth 3 Ne 1 Qe Sherben Si Boks, Kufje Dhe Bateri E Jashtme Tg-807
Boks I Vogel Me Bluetooth 3 Ne 1 Qe Sherben Si Boks, Kufje Dhe Bateri E Jashtme Tg-807

Boks I Vogel Me Bluetooth 3 Ne 1 Qe Sherben Si Boks, Kufje Dhe Bateri E Jashtme Tg-807

COLOR
Cmimi real Lek 3,600 Oferte Lek 3,200 Ulje 11%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH / KUFJE / BATERI E JASHTME

MARKA : T&G

MODELI : TG-807

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : <10m

FUQIA E BOKSIT : 5W

FREKUENCA E PERGJIGJES : 150Hz - 20KHz

KAPACITETI I BATERISE : 1500mAH

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1 ORE / NE PERDORIM RRETH 4-5 ORE

PERMASA : 127 x 46 x 46mm

LIDHJE : ME BLUETOOTH / AUX 3.5mm / USB

NGJYRA :  E ZEZE / BLU / E KUQE /GRI / JESHILE / KAMOUFLAZH

VECORI :  DIZENJIM SI BOKS ME BLUETOOTH, KUFJE DHE BATERI E JASHTME NE NJE VEND TE VETEM,

SUPORTON SHUMICEN E PAJISJEVE ME BLUETOOTH,

TINGULL I QARTE NGA BOKSI DHE KUFJET,

KAPACITETI PREJ 1500mAh KARIKON KUFJET DHE NJE PAJISJE TUAJEN ME ANE TE KABLLOVE USB,

SUPORTON USB DHE FISHE AUX,

PAMJE ARTISTIKE ME NGJYRA TE NDRYSHME, SHUME DEKORATIVE PER CDO AMBIENT,

ME PERMASA IDEALE DUKE E BERE KETE BOKS ZGJIDHJEN IDEALE DHE PER UDHETIM,

BUTONA KONTROLLI PRAKTIK PER, MUZIKEN DHE VOLUMIN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme 5000mAh Me 2 Porta WUW
wuw
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 2,000 Ulje 35%
Oferte
Bateri E Jashtme Moxom 10000mah Me 2 Porta
moxom
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 29%
Oferte
Bateri E Jashtme 65W Remax 22500mAh Me 3 Porta
remax
Oferte Lek 5,900 Cmimi real Lek 7,000 Ulje 16%
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 30000mAh Me 2 Porta
remax
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 5,000 Ulje 22%