Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Boks Me Bluetooth Remax

Boks Me Bluetooth Remax X
+
-
=

?
Porosit Tani

Boks Me Bluetooth Remax

Boks Me Bluetooth Remax
Boks Me Bluetooth Remax
Boks Me Bluetooth Remax
Boks Me Bluetooth Remax
Boks Me Bluetooth Remax
Boks Me Bluetooth Remax
Boks Me Bluetooth Remax

Boks Me Bluetooth Remax

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS BLUETOOTH

MARKA : REMAX

FUQIA NE DALJE : 5W

KOHA : 2.5 ORE KARIKIM / RRETH 3-4 ORE MUZIKE / STANDBY 40 DITE

 

VECORI : RADIATOR PASIV I BASS-IT, STEREO E PAVARUR,

PORTATIV DHE I LEHTE PER TU PERDORUR EDHE ME NJE DORE,

VENDOSET KUDO QE JU JENI, NE ZYRE, SHTEPI, TAVOLINE ETJ,

PRODUKTE TE NGJASHME:https://konekta.al/search?type=product&q=NOT+tag%3A__gift+AND+boks+me+bluetooth*

 

Cmimi real Lek 6,500 Oferte Lek 5,000 Ulje 23%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 5,500 Cmimi real Lek 6,800 Ulje 19%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Moxom
moxom
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 29%