Boks Me Bluetooth N10

Boks Me Bluetooth N10
Boks Me Bluetooth N10
Boks Me Bluetooth N10
Boks Me Bluetooth N10
Boks Me Bluetooth N10
Boks Me Bluetooth N10
Boks Me Bluetooth N10
Boks Me Bluetooth N10
Boks Me Bluetooth N10

Boks Me Bluetooth N10

COLOR
Cmimi real Lek 2,100 Oferte Lek 1,200 Ulje 43%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOX ME BLUETOOTH

MARKA : --

MODELI : N10

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V3.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

MATERIALI : ABS + METAL

FREKUENCA : 280HZ-16KHz

NDJESHMERIA : 85dB

FUQIA E BOKSIT : 3W

KAPACITETI I BATERISE : 400mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM RRETH 5 ORE / NE STANDBY 110 ORE

PERMASA : 109 x 38 x 52 mm

PESHA : 249g

NGJYRA : BLU / E KUQE / GRI / PORTOKALLI

VECORI : DIZENJIM I VOGEL KOMPKAT DHE SHUME PRAKTIK,

MUNDESI ZGJEDHJEJE MIDIS NGJYRAVE TE NDRYSHME,

MIKROFON TE NDJESHEM PER TELEFONTA TE QARTA,

MUNDESI LIDHJEJE ME USB/ KARTE MEMORIE / FISHE AUX 3.5mm / RADIO,

I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE ,

MATERIALI CILESOR ME SKELET ABS DHE RRJETE METALI,

MUND TE LIDHET ME DY PAISJE NJEKOHESISHT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 5,500 Cmimi real Lek 6,800 Ulje 19%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Moxom
moxom
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 29%