Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-517

Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-517 X
+
-
=

?
Porosit Tani

Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-517

Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-517
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-517
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-517
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-517
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-517
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-517
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-517
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-517
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-517
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-517
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-517
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-517
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-517
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-517
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-517

Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-517

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : T&G

MODELI : TG-517

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

DIAMETRI I BOKSIT : 52mm

FUQIA E BOKSIT : 5W

FREKUENCA E PERGJIGJES : 100Hz - 20KHz

NDJESHMERIA : ≥95db±5db

KAPACITETI I BATERISE : 500mAH

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1-2 ORE / NE PERDORIM RRETH 3-4 ORE

PERMASA : 68 x 68 x 100mm

LIDHJE : ME BLUETOOTH / AUX 3.5mm / KARTE MICRO / USB /

NGJYRA :  E ZEZE / BLU / E KUQE / GRI / BOJEQIELLI / KAMOFLAZH

VECORI :  PERMASA TE VOGLA, POR BASS I FUQISHEM,

SUPORTON SHUMICEN E PAJISJEVE ME BLUETOOTH,

TINGULL I QARTE NGA BOKSI I FUQISHEM,

SUPORTON KARTE MICRO, USB DHE FISHE AUX,

PAMJE ARTISTIKE SHUME DEKORATIVE PER CDO DHOME TE SHTEPISE TUAJ,

ME PERMASA TE VOGLA DUKE E BERE KETE BOKS ZGJIDHJEN IDEALE DHE PER UDHETIM,

BUTONA KONTROLLI PRAKTIK PER, MUZIKEN DHE VOLUMIN

COLOR
Cmimi real Lek 1,600 Oferte Lek 1,400 Ulje 13%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 5,500 Cmimi real Lek 6,800 Ulje 19%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Moxom
moxom
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 29%