Boks Bluetooth Remax

Boks Bluetooth Remax
Boks Bluetooth Remax
Boks Bluetooth Remax
Boks Bluetooth Remax
Boks Bluetooth Remax
Boks Bluetooth Remax
Boks Bluetooth Remax
Boks Bluetooth Remax

Boks Bluetooth Remax

COLOR
Cmimi real Lek 2,800 Oferte Lek 2,200 Ulje 21%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS BLUETOOTH

MARKA : REMAX

FUQIA NE DALJE : 3W

 

KOHA : 2.5 ORE KARIKIM / RRETH 5 ORE MUZIKE / STANDBY 60 DITE

VECORI : RADIATOR PASIV I BASS-IT,

STEREO E PAVARUR,

PORTATIV DHE I LEHTE PER TU PERDORUR EDHE ME NJE DORE

TJETER : FUNKSION DIGJITAL PER TELFONATEN I PAJISUR ME MIKROFON HD,

KA VEND PER KARTE MICRO DHE FISHE AUX

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-609 Me Drita Led
t&g
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Boks Me Bluetooth T&g Tg-174 Me Alarm
t&g
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 20%
Oferte
Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Remax Me Kater Porta
remax
Oferte Lek 3,500 Cmimi real Lek 4,600 Ulje 24%